Analist Bu Üç Kripto Parayı Takip Ediyor: İşte Fiyat Hedefleri!

Popüler bir analist, piyasalar hafta sonuna temkinli adımlarla yaklaşırken önde gelen üç kripto varlığının durumunu değerlendirdi.

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan kripto analisti, Bitcoin‘in (BTC) 20.300 dolarlık alanı yeniden ele geçirdiği taktirde, bir sonraki adım olarak 21.600 doları göreceğini söyledi.

“Bence daha fazla yükselmeden önce bu 20.300 dolarlık bölgenin geri alındığını görmemiz gerekiyor.

Bir sonraki hedef 21.600 dolar olacak.”

Bitcoin dolar analizi

Analist daha sonra merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i inceledi. Altcoin Sherpa’ya göre LINK’in mevcut yatay fiyat hareketi, yatırımcıların bir ralli beklentisiyle çantalarını doldurduğunun işareti olabilir.

“Bana göre bu birikim aşamasında gibi görünüyor. […] Bir sonraki hamlenin gücü, ne kadar uzun süre birikim aşamasında kaldığına bağlı olacaktır – aralıktaki hareket ne kadar uzun olursa, hamle o kadar güçlü olur.” 

Chainlink analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, grafik uzmanı ETH/BTC ticaret çifti üzerinden Ethereum’a (ETH) bakarak analizini sonlandırdı. ETH’de hala düşüş beklese de, 0.07008 BTC’lik (1.416 dolar) 200 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) direnç gibi hareket ettiğini ekledi.

“Yüksek zaman diliminde grafikler hala harika görünmüyor; daha düşük zaman dilimleri, 200 günlük EMA’nın bir kez daha direnç olarak hareket ettiğini gösteriyor. Trend, aksi gösterilene kadar [bence] hala aşağı yönlü.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.