Analist Açıkladı: Ağustos Ayına Bu 5 Kripto Para Damga Vurabilir!

0

Popüler kripto para analistlerinden Aaron Arnold, bu ağustosta yükselişe hazır olduğuna inandığı beş kripto parayı açıkladı.

Trader’ın listesinde ilk sırada önde gelen kripto para Bitcoin (BTC) var. Arnold, Bitcoin’in zaman içinde fiyatını yukarı taşıyacak şekilde aşırı bir arz sıkıntısı yaşadığını söylüyor.

“Arzın azaldığını görmeyi seviyorsunuz. Fiyatın gidecek bir yeri yok ama yeterince zaman verildi. Daha da ileri gitmek gerekirse, BTC/stablecoin arz oranı nedeniyle hala stablecoin’lerde bekleyen çok fazla sermaye var… Bu sermaye piyasaya geri akmaya yeni başlıyor.

On-chain veriler yükselişe geçiyor. Mevcut BTC arz şoku dalgasının çok fazla ivmesi var. Bunu, piyasadaki arz şokunun (veya eksikliğinin) altında yatan dalga için bir görsel olarak düşünün. Tam sıfırlamadan satın alma sinyaline en son Eylül ayında gittik, ancak bu mevcut hareket çok daha agresif.”

Arnold, Ethereum (ETH) konusunda da iyimser. Trader, ETH’ninde BTC’ye benzer
şekilde borsalardaki arzının geçtiğimiz yıl 30 milyondan 20 milyona önemli ölçüde gerilediğini ve Ethereum 2.0’da 14 milyar dolar değerinde hareketsiz kalması gereken Ethereum’un kullanıldığını aktardı.

Bunun yanında Arnold, Coca-Cola Company’nin yakın zamanda Ethereum’un ağını bir promosyon taktiği olarak non-fungible token (NFT’ler) oluşturmak için kullandığını belirtti. NFT’lerin son aylarda büyük ilgi gördüğü düşünülürse, analiste göre ETH’ye olan talebin artması için yakın tarihli bütün koşullar sağlanıyor.

Arnold ayrıca merkezi olmayan borsa Uniswap’a (UNI) da değindi. Uniswap’ın merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki 3 milyon kullanıcının yaklaşık %80’ini getirmekten sorumlu olduğunu gösteren verileri paylaştı. Arnold, Uniswap’ın hacminin Kraken ve FTX merkezi borsalarının hacmiyle karşılaştırılabilir olduğunu ekledi. Analiste göre UNI’nin ihtiyaç duyduğu itici güç yeni katılımcılarla sağlanıyor.

Analist ayrıca, ölçeklenebilir blockchain ağı Maiar merkezi olmayan borsa başlatmaya hazırlanırken Elrond’un (EGLD) güçlü bir Ağustos performansına sahip olacağını düşünüyor.

Arnold’un bu Ağustos’ta yükselişe geçeceğini tahmin ettiği son varlık oracle network Chainlink (LINK). Arnold’a göre Chainlink, entegrasyonlarını hızla genişletiyor ve bu yılın sonuna kadar 1.000 entegrasyona ulaşabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın