Altcoinler Karışık, Bitcoin Düşüyor! İşte Piyasada Son Durum

Altcoinler Karışık Mesaj Gönderirken Bitcoin Fiyatı Düşüyor

Bitcoin fiyatı şu an için yazının yazıldığı saat itibariyle 11.300 dolar civarında işlem görüyor. Haftalık çizelgesine bakıldığında, BTC yaklaşık %5,5 arttı.

Ether (ETH) şu anda 21,9 milyar dolar olan pazar bonosunun en büyük altcoin pozisyonunu elinde tutuyor. İkinci en büyük altcoin, Ripple’nin XRP’si, şu an yaklaşık 12.45 milyar dolarlık bir piyasa sınırına sahip.

Coin360 verileri, ETH’nin son 24 saat içinde değerini %2,63 oranında düşürdüğünü gösteriyor. Yazının yazıldığı saatte ETH, 210 dolar civarında işlem görüyor. Hafta boyunca, altcoinin değeri yaklaşık %6.82 düştü.

XRP, son 24 saat içinde %2,18 düştü ve şu anda yaklaşık 0.298 dolar seviyesinde işlem görüyor. Haftayı baz alırsak XRP, %5.62 değer kaybetti.

İlk 20 kripto para birimi arasında, Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK), sırasıyla %10.46 ve %5.46 ile gün içerisinde en fazla kazandıran altcoinler olarak bildirilebilir.

Tezos (XTZ), ilk 20 kripto para birimi arasındaki en büyük kayıp olarak geçtiğimiz gün %5’in üzerinde düşüş gösterdi.

Kripto para birimlerinin mevcut toplam piyasa kapitalizasyonu, bir hafta önce bildirilenden yaklaşık% 1,2 daha yüksek olan 294,2 milyar dolar seviyesinde.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.