Nisan 27, 2022

Zilliqa (ZIL) Yükseliş Sinyalleri Veriyor, İşte Hedef Fiyat

Zilliqa (ZIL) fiyatı, kısa vadeli bir ticaret yakalamak isteyen trader’lar için yükseliş umudu verecek sinyaller veriyor. Grafikte mevcut olan “C ayağının” hareket içinde sonlandığının erken kanıtı olabilecek üç temel sinyal görüldü.

Ek olarak, ZIL fiyatı 0,09235 dolara kadar düştü ancak yine de 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmayı başardı. Fiyat, bu seviyelerde hareketli ortalama ile ilk kez tanıştığı için 0.1125 dolara doğru %20’lik bir ralliyi tetikleyebilir.

Zilliqa fiyatı şu anda 0,09413 dolardan işlem görüyor ve bir geri dönüş yapmadan önce bu alanda dalgalı fiyat hareketi yaşaması muhtemel gibi görünüyor. Dolar maliyeti ortalama yaklaşımı, bu ticaret kurulumuna yaklaşmak için harika bir strateji olabilir çünkü 0,084 dolar civarında yeni bir düşük seviye hala mümkün görünüyor. Hacim profili ise düşüş trendinin yakında sona ereceğini gösteren önemli sinyal verdi.

Zilliqa

Bu yükseliş senaryosunun geçersiz kılınması için, 0.075 doların altına bir düşüş ve 0.1125 dolarlık bir kâr hedefi ile 1-1 ticaret kurulumu yaratıyor. Ayılar bu seviyeye dokunabilirse, yükseliş trendi kafa derisi fikri geçersiz olacaktır. Ayılar, mevcut fiyattan %30’luk bir düşüşü temsil eden 0.065 dolara doğru düşüş trendini sürdürebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.