Yükselişe Hazır Olun: Analiste Göre Bu Altcoin %100’ün Üzerinde Fırlayabilir

Ünlü bir kripto trader’ı, popüler bir altcoin için tahminini güncelledi.

DonAlt takma adıyla tanınan popüler trader, Litecoin (LTC) hakkındaki tahminini güncelledi ve 486.900 Twitter takipçisine bu konuda bilgi verdi. Kripto stratejistine göre, Litecoin’in harekete geçme zamanı gelmiş durumda. DonAlt, Litecoin’in mevcut aralığının dışına çıkması halinde, hızlı bir yükselişle %100’ün üzerinde değer kazanabileceğini düşünüyor.

Kripto analistine göre Litecoin, mevcut aralığının dışına çıkmayı başarırsa %100’ün üzerinde hızla yükselebilir.

“90 dolara geri döndü.

Bu lanetli seviyeyi kırarsa hayal edebileceğinizden daha hızlı 200 dolara ulaşırız.”

Yazım sırasında altcoin, son 24 saatte %2’nin üzerinde artışla 91.40 dolar seviyesinde işlem görüyor.

DonAlt, Litecoin için büyük bir artış potansiyeli görse de, farklı bir paylaşımda YouTube üzerinden mevcut pazar ortamının Litecoin boğalarının bir ralli başlatmasını zorlaştırdığını ifade etti. Kripto stratejisti, piyasanın genel durumunu ve diğer faktörleri dikkate alarak Litecoin’in yükselişe geçmesinin zorlu olabileceğini belirtti.

“Bence bu ilginç bir altcoin çünkü beklenen bir gelişme var ama bunun da çok yakında gerçekleşmesi gerekiyor. Sorun Litecoin halving etkinliğinin yaklaşık 70 gün içinde gerçekleşecek olması yani çok yakında gerçekleşecek, yani etkinlikte veya en azından ondan biraz önce bir yükseliş almak istiyorsanız, bunun çok yakında olması gerekecek ve altcoin piyasası pek iyi durumda değil…”

Litecoin halving etkinliğinin bu yıl 2 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor.

Sonuç olarak, DonAlt’in Litecoin hakkındaki tahmini yüksek bir artış potansiyeli göstermektedir, ancak mevcut pazar koşullarının bu potansiyeli etkileyebileceğini de ifade etmektedir. Yatırımcılar, kendi risk toleranslarına ve araştırmalarına dayanarak kararlarını vermeli ve kripto para birimlerinin volatil doğasını dikkate almalıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.