Yakımlar, Listelemeler, Ürünler: “Altcoin’ler için Büyük Gün!”

25 Ağustos 2022 tarihi birçok altcoin için heyecanlı bir güne tanıklık edecek. Başta Binance olmak üzere bazı borsalar listelenme haberlerini paylaşırken, birçok blockchain projesi yeniliklerini ve güncellemelerini paylaşacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, işte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri.

 • Binance, ANKR/TRY, ARK/BUSD, BETH/BUSD, LOOM/BUSD, SNM/BUSD çiftlerinin listeleneceğini duyurdu.
 • Puli (PULI), AiTech ile bir “soru-cevap” etkinliği düzenleyeceğimi duyurdu. Etkinlikte çeşitli çözümler tanıtılacak.
 • Cronos (CRO) ve altı farklı altcoin Coinfest Asya’da bir araya gelecek. Etkinlik 25-26 Ağustos tarihleri arasında Bali, Endonezya’da gerçekleştirilecek.
 • Strip Finance (STRIP) ise ana ağını yayına alacağını duyurdu.
 • BNB (BNB) ise Binance’in resmi Telegram kanalında Binance P2P sorumlusu ile bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirecek.
 • Enzoinmarket (ECM) ise 100.000.000 $ECM token (39.000 dolar değerinde) yakacağını duyurdu.
 • Lox Network (LOX) ise BitMart tarafından listelenme heyecanı yaşıyor.
 • Offshift (XFT) de topluluğuyla bir araya gelirken, YouTube kanalı üzerinden bir soru-cevap etkinliği de düzenleyecek.
 • Dock (DOCK) ise yeni bir ürün tanıtımı yapmak için takipçilerini etkinliğe davet etti. Ürünün detayları henüz bilinmiyor ancak meraklılar projenin Twitter hesabını kontrol edebilir.
 • Ferro (FER) ise USDC/USDT likidite havuzunu aktif edecek.
 • Bancor Network (BNT) ise Biconomy tarafından listelenme heyecanı yaşıyor.
 • API3 (API3) de topluluğuyla bir araya gelenlerden ve bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Celet Network (CELR) ise NFTY Finance ise bir soru-ccevap etkinliği düzenleyecek.
 • Ergo (ERG) haftalık gelişmelerini paylaşacak ve ardından gelen soruları yanıtlayacak.
 • Swarm (BZZ) de aylık toplantısını gerçekleştireceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.