%5500’e Varan Artışlar: Bu 4 Altcoin Geçen Haftaya Damga Vurdu!

  • Dijital varlık piyasaları aniden canlanırken dört az bilinen kripto para birimi, geçen hafta üç kattan fazla değer kazandı.

Bu haftanın en büyük kazanç yaşayan altcoin’lerinden ilki, depolama, etki alanı ve ödemeler gibi bir dizi blok zinciri tabanlı çözümler sunmak için tasarlanmış işbirlikçi bir pazar yeri olan RSK Infrastructure Framework‘ün yerel varlığı RIF oldu.

RIF, 18 Temmuz’da 0,003 dolar gibi düşük bir seviyeden 0,17 dolara yükseldi ve yüzde 5566’lık büyük kazançlar elde etti. Altcoin o zamandan beri geri çekildi ve şu anda son 24 saatte yaklaşık yüzde 31’lik bir düşüşle 0.089 dolar seviyesinde bulunuyor.

altcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, büyük kazançlar yaşayan bir sonraki ise kullanıcıların düzinelerce dijital varlıkla ticaret yapmasına ve kripto mevduatlarından faiz kazanmasına izin vermek için tasarlanmış bir kripto para birimi komisyoncusu olan Voyager Token (VGX).

VGX, bir hafta içinde yedi günün en düşük seviyesi olan 0.14 dolardan 1,03 dolara yükseldi, bu da yüzde 635’in üzerinde bir artışı temsil ediyor. VGX, haftalık en yüksek seviyesini kaydettikten sonra geri çekildi ve şimdi 0,45 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Piyasayı geride bırakan bir diğer popüler kripto varlığı ise, işe alım ve ödeme süreçleri gibi insan kaynakları alanında ortaya çıkan sorunlara blok zinciri tabanlı çözümler sunmayı amaçlayan bir proje olan chrono.tech (TIME).

Geçen hafta boyunca, TIME yüzde 278’in üzerinde kazanç elde ederek 40.89 dolardan 154.80 dolara çıkmayı başardı.

Yazım sırasında TIME, gün içinde yüzde 17’nin üzerinde bir düşüşle 134.05 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haftaya yükselişiyle damga vuran son kripto para birimi ise, riskleri tokenleştirmeye odaklanmak ve kullanıcıların fiyat oynaklığını ve risk duyarlılığını korumasını sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri protokolü olan BarnBridge (BOND) oldu.

BOND, haftanın en düşük seviyesi olan 2,92 dolardan 9.79’a yükselerek yüzde 235’ten fazla bir artış yaşadı.

BOND yükselişinina ardından marjinal bir şekilde düzelme yaşadı ve şu anda 7,59 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.