Temmuz 19, 2022

Analistlerin Radarında: “Bu Ay İzlenmesi Gereken Altcoin”


Son güncellenme : 19.07.2022 - 19:12

Yakından takip edilen kripto analisti Justin Bennett, yükseliş yaşamasını beklediği STEPN’ın hamlelerini analiz etti. Altcoin analistlerin radarına nasıl girdi?

Bennett, blockchain tabanlı fitness ve lifestyle uygulaması STEPN’in (GMT) aşağıdaki grafikte oluşturduğu simetrik bir üçgene dikkat çekti. Analiste göre altcoin bu oluşumdan büyük bir kırılma yaşayabilir.

“GMT bu ay izlenmesi gerekenlerden biri.

Bunun kırılması %40’lık bir harekete işaret eder.

Ne düşünüyorsunuz… yükseliş mi düşüş mü?”

STEPN grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto analisti, higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi) oluşturmuş yakın tarihli bir STEPN modelini vurgulayarak devam etti ve şunu sordu:

“Şimdi nasıl?”

GMT grafiği

Yazının kaleme alındığı sırada, STEPN son 24 saatte yaklaşık %3 artış göstererek 1.04 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bennett’in grafiğine bakıldığında, GMT kırılma yaşarsa 1.28 dolar ve 1.65 doları hedefleyecektir.

Bunların yanında STEPN, yakın tarihli bir duyuruda Nisan-Haziran ayları arasında platform ücretleri aracılığıyla 120 milyon doların üzerinde kar elde ettiğini ve bunların %5’inin token geri alımı ve yakım işlemi için ayrılacağını söyledi. Kalan sermaye, güvenliği artırmak, yeni ekip üyeleri eklemek gibi amaçlarla kullanılacak.

Ekonomist Alex Kruger de STEPN’i yakından takip eden bir analist. Kruger ve 140.600 Twitter takipçisine iki önemli verinin olumsuz eğilimlere rağmen altcoin’in gücüne şaşırdığını söyledi.

“STEPN ödül token’ı %99’u oranında düşerken, yeni kullanıcılar sıfıra iniyor. GMT’nin bu kadar dayanabilmesi şaşırtıcı.”

Mart ayının başında başlatılan STEPN, Mayıs ayının sonunda başlayan yavaşlığa kadar büyük bir büyüme yaşadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?