%150’ye Varan Artışlar: Bu 3 Altcoin Turbo Ralliler Yaşayabilir!

0
%150'ye Varan Artışlar: Bu 3 Altcoin Turbo Ralliler Yaşayabilir!
  • Kripto topluluğu tarafından yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, iki Ethereum (ETH) rakibi ve bir ek altcoin için güçlü yükselişler öngörüyor.

Pentoshi takma adı ile bilinen kripto analisti, 590.600 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 40’lık bir yükselişi ateşlemekten bir direnç uzakta olduğunu söyledi.

“SOL’un buranın üzerinde derin bir nefes alacağını düşünüyorum.. 45 doların üzerinde kapatırsa [SOL] bbüyük olasılıkla turbo pumplayacak. ”

SOL USDT analiz

Yazım sırasında, SOL 42.82 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano (ADA)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, analistin incelediği bir diğer akıllı sözleşme platformu ise Cardano (ADA) oldu. Pentoshi’ye göre, 0,55 dolar civarındaki direncin üzerinde bir kapanış, Cardano için yüzde 25’lik bir ralli yaşama olasılığını ortaya çıkarıyor.

“ADA eğer bugün burada kapanırsa, bir sonraki direnç masada olacak”

Cardano ADA analiz

Geçtiğimiz güne göre yüzde 3’ün üzerinde bir düşüşle işlem gören Cardano, yazım sırasında 0,51 dolar seviyesinde bulunuyor.

Polygon (MATIC)

Yatırımcının izleme listesindeki bir diğer altcoin, blok zinciri ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). Pentoshi, MATIC’de yaşanan 0.98 dolarlık bir direnç kırılmasının, token için yaklaşık 1,30 dolara ulaşabileceği bir ralliyi tetikleyebileceğini söyledi.

“Direnişte. Ancak, burada temiz bir kırılma büyük bir yükselişi tetikleyebilir.”

MATIC altcoin

MATIC, yazım sırasında 0,94 ABD doları seviyesinde el değiştiriyor.

Ethereum (ETH)

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’u da inceleyen Pentoshi, trader’ları ETH’nin 1.700 dolardaki direnci kırmak için mücadele ederken önemli ölçüde düzeltme yaşayabileceği konusunda uyarıyor.

Şüphe tohumlarını ekiyoruz. Bu, diğer tweetler gibi, eğer gerçekleşirse oldukça şiirsel olurdu. Sığırlar iyi beslenmiş durumda. Ya o tatlı, tatlı eti kasaptan almanın zamanı geldiyse?”

Ethereum altcoin

Yaklaşık yüzde 2’lik bir düşüşle işlem gören ETH, yazım sırasında 1.680 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın