Nisan 9, 2022

Ünlü Tenişçi Ethereum’a “Aşık Olduğunu” Açıkladı

Tenis dünyasının süperstar’ı Serena Williams, Bitcoin (BTC) ve piyasadaki diğer kripto paralar yerine Ethereum’u (ETH) tercih ettiğini açıkladı.

Bloomberg Technology ile yeni bir röportaj gerçekleştiren Serena Williams, sunucunun bir kripto para seçmesi halinde hangisi olacağı sorusunu yanıtsız bırakmadı. Süperstar soruya dikkat çeken bir cevap verdi:

“Ufukta bambaşka bir şeyin geldiğini düşünüyorum ve bu ufukta olduğunu bildiğim birkaç oyuncu var. Bence Bitcoin (BTC) inanılmaz bir patlama yaşadı ve hala inanılmaz şeyler başarmaya devam ediyor. Bence yaptığı tüm bu şeyler çok önemli.

Benim görüşümü mera ediyorsanız, gerçekten bir Ethereum (ETH) aşığı olduğumu söyleyebilirim. Bence Ethereum daha erişilebilir ve bu, benim tercih ettiğim önemli bir konu.”

23 kez Grand Slam şampiyonu süperstar, bu hafta Miami’deki Bitcoin 2022 konferansına katıldı ve konferansta Bitcoin’in kripto para dünyasındaki gelişmelere öncülük etmedeki rolünü savundu.

“Kripto para dünyasında birçok şey gerçekleşiyor ve açıkçası hepsinin Bitcoin tarafından yönetildiğini düşünüyorum.”

serena williams

Serena Williams, Block Inc’s ile İşbirliği Yapıyor

Cash App ve Bitcoin’e erişimi kadınlara ve ten rengi bakımından renkli insanlara genişletmeyi umduğunu belirten Williams, bunun için Block Inc. ile bir işbirliği yaptığını açıkladı.

Benzinga Pro verilerine göre Bitcoin, son 24 saatte %0,47 artışla 42.462 dolardan işlem görüyor. Ethereum ise aynı dönemde %0.57 artışla 3.210 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Benzinga


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.