Ünlü İş Adamı Kevin O’Leary Kripto Para Portföyünün Detaylarını Paylaştı

0

Milyarder yatırımcı ve kıdemli Shark Tank sunucusu Kevin O’Leary, yatırımcıların dijital bir mülk olarak Bitcoin’e ısındığını düşünüyor.

Best Business Show’da Bitcoin boğası Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, büyük yatırımcıların ve kurumların Bitcoin’e ticaret için bir para biriminden ziyade Manhattan’daki birinci sınıf bir gayrimenkul gibi görmeye başladığını iddia ediyor.

“Her zaman insanlar ‘Bitcoin’in tavan fiyatını biliyorum’ derler. … Hiçbir fikirleri yok. Herhangi bir yere gidebilir… Kurumlarla konuştuğumda, Bitcoin hakkındaki düşüncelerinde bir değişiklik fark ediyorum. (…) Bitcoin, henüz ona sahip olmayan birçok kurum için sadece bir para birimi olarak düşünülürdü, ancak artık bu şekilde düşünmüyorlar. Onu bir mülk olarak görüyorlar.

Yani onu Manhattan’da üçlü A ofis binasını satın aldığınız gibi satın alırsınız. Sahip olmanıza izin verilen bir [Bitcoin] tahsisi satın alırsınız. Asla takas etmezsin. Sahip olduğunuz bir varlıktır. Yasal olduğunu biliyorsun. Tüm gereklilikleri sağlıyor. Bilançonuzda, takdirinizde ona sahipsiniz ve mülk olarak sahip olabileceğiniz bir şey… Bazı yüzdeler [borsalarda] işlem görmeye devam edecek. Ancak, gelen büyük kurumlara bakılırsa, bu bir mülk olarak görülen bir varlık sınıfı olarak kalacak.”

Kişisel portföyünün durumu sorulduğunda O’Leary, Bitcoin ve Ethereum’daki pozisyonlarına ek olarak Litecoin’e de sahip olduğunu ve önümüzdeki ayın sonuna kadar bir düzine yeni pozisyon eklemeyi planladığını belirtiyor.

“Bitcoin tartışmasız kral olmaya devam ediyor. Şu anda açık olan sadece üç pozisyonum var, ancak önümüzdeki ayın sonunda yaklaşık 15 pozisyonum olacak. Ne olduklarını söylemeyeceğim, ancak şimdilik, çoğunlukla Ether (ETH), biraz Litecoin. (LTC), Bitcoin (BTC) ve bir sürü USDC’ye sahibim.”

Haziran ayında O’Leary, Bitcoin’in çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişim (ESG) ile ilgili sorunlarını çözene kadar başka bir kurumsal benimseme dalgası görmeyeceğine inandığını söyledi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın