Ünlü Girişimci: XRP Eleştirmenleri Bile Gelecekte Onu Kullanacak

0
377

Bir girişimci ve eski bir ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Ripple’ın XRP kripto para birimini eleştirenlere karşı tavrını göstermek için Twitter üzerinden paylaşımda bulundu.

Gokhshtein, Twitter’da XRP’yi eleştirenlere hitap ederek gelecekte bu parayı kesinlikle kullanacaklarını belirtti.

Daha sonra yayınlanan bir tweet’te girişimci, XRP’nin işe yaramaz olduğu hakkında konuşan pek çok kişiye rağmen, fikirlerinin arkasında durdu. David Gokhshtein, kripto paranın neden işe yaramaz olduğuna inandıklarını açıklamak için XRP eleştirmenlerine ilk kez meydan okudu.

PayPal devinin, müşterilerine kripto satın alma ve satmalarına olanak sağlamak için başka bir büyük ödeme hizmeti Venmo ile birlikte çalıştığı son haberler hakkında yorum yapan Gokhshtein, bunun gerçek kripto benimsenmesi için başka bir tetikleyici olacağını öne sürdü.

Ancak bir Twitter kullanıcısı Gokhshtein’e PayPal’ın benimsenme hakkında hiçbir şey söylemediğini hatırlattı. Dahası, kullanıcı ısrar etti ve PayPal’ın bu haberi henüz onaylamadığını vurguladı.

Son olarak yazının kaleme alındığı sırada XRP, 0.1794 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz Şubat ayında ise 0.34 dolardan işlem görüyordu. Yatırımcılar XRP’nin tekrar yükselişe geçeceği zamanı merakla bekliyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın