Ünlü Girişimci: XRP Eleştirmenleri Bile Gelecekte Onu Kullanacak

Bir girişimci ve eski bir ABD Kongre adayı David Gokhshtein, Ripple’ın XRP kripto para birimini eleştirenlere karşı tavrını göstermek için Twitter üzerinden paylaşımda bulundu.

Gokhshtein, Twitter’da XRP’yi eleştirenlere hitap ederek gelecekte bu parayı kesinlikle kullanacaklarını belirtti.

Daha sonra yayınlanan bir tweet’te girişimci, XRP’nin işe yaramaz olduğu hakkında konuşan pek çok kişiye rağmen, fikirlerinin arkasında durdu. David Gokhshtein, kripto paranın neden işe yaramaz olduğuna inandıklarını açıklamak için XRP eleştirmenlerine ilk kez meydan okudu.

PayPal devinin, müşterilerine kripto satın alma ve satmalarına olanak sağlamak için başka bir büyük ödeme hizmeti Venmo ile birlikte çalıştığı son haberler hakkında yorum yapan Gokhshtein, bunun gerçek kripto benimsenmesi için başka bir tetikleyici olacağını öne sürdü.

Ancak bir Twitter kullanıcısı Gokhshtein’e PayPal’ın benimsenme hakkında hiçbir şey söylemediğini hatırlattı. Dahası, kullanıcı ısrar etti ve PayPal’ın bu haberi henüz onaylamadığını vurguladı.

Son olarak yazının kaleme alındığı sırada XRP, 0.1794 dolardan işlem görüyor. Geçtiğimiz Şubat ayında ise 0.34 dolardan işlem görüyordu. Yatırımcılar XRP’nin tekrar yükselişe geçeceği zamanı merakla bekliyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.