Twitter CEO’su Jack Dorsey’den, Bitcoin’e Övgü Dolu Açıklama!

Geçtiğimiz günlerde Reuters’a demeç veren sosyal medya platformu Twitter ve ödeme şirketi Square’in sahibi olan Jack Dorsey, Bitcoin ve İnternet özgürlüğü hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Dorsey vermiş olduğu demeçte ilk olarak şunu dile getirdi: “İnternet, fikir birliğine dayalı ve herkesçe oluşturulan bir şeydir ve bunun yönünü herkes değiştirebilir. Güçlü bir fikri olan herhangi biri internete katkı sağlayabilir.” ifadelerini kullandı.

Dorsey diğer bir açıklamasında ise Bitcoin‘i övdü ve şu cümleleri dile getirdi: “Bitcoin’in fikir birliğine dayalı ve herkesçe oluşturulmuş olmasından dolayı muhtemelen en iyi yerel para birimi” olduğu ifadesini kullandı.

Jack Dorsey, geçtiğimiz aylarda da kendi twitter hesabından yapmış olduğu açıklamada düzenli olarak Bitcoin aldığını dile getirmişti. Dorsey’in bu davranışlarına baktığımızda Bitcoin’e güvendiğini ve gelecekte herkes tarafından benimsenecek bir para birimi olacağı düşüncesini bizlere tahmin ettirmekte.

[irp posts=”12158″ name=”Twitter CEO’su Jack Dorsey Düzenli Olarak Bitcoin Alıyor”]

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.