Twitter CEO’su Jack Dorsey’den, Bitcoin’e Övgü Dolu Açıklama!

0
262

Geçtiğimiz günlerde Reuters’a demeç veren sosyal medya platformu Twitter ve ödeme şirketi Square’in sahibi olan Jack Dorsey, Bitcoin ve İnternet özgürlüğü hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Dorsey vermiş olduğu demeçte ilk olarak şunu dile getirdi: “İnternet, fikir birliğine dayalı ve herkesçe oluşturulan bir şeydir ve bunun yönünü herkes değiştirebilir. Güçlü bir fikri olan herhangi biri internete katkı sağlayabilir.” ifadelerini kullandı.

Dorsey diğer bir açıklamasında ise Bitcoin‘i övdü ve şu cümleleri dile getirdi: “Bitcoin’in fikir birliğine dayalı ve herkesçe oluşturulmuş olmasından dolayı muhtemelen en iyi yerel para birimi” olduğu ifadesini kullandı.

Jack Dorsey, geçtiğimiz aylarda da kendi twitter hesabından yapmış olduğu açıklamada düzenli olarak Bitcoin aldığını dile getirmişti. Dorsey’in bu davranışlarına baktığımızda Bitcoin’e güvendiğini ve gelecekte herkes tarafından benimsenecek bir para birimi olacağı düşüncesini bizlere tahmin ettirmekte.

İlgili Haber  Twitter CEO'su Jack Dorsey Düzenli Olarak Bitcoin Alıyor
Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın