Tecrübeli Trader Net Seviyeleri Verdi: “Bitcoin için Bekleyin!”

Tecrübeli trader Tone Vays, Bitcoin fiyatındaki son düzeltmenin boğalara düşük fiyatlarla piyasa satın alma şansı verdiğine inanıyor.

YouTube kanalında yeni bir video yayınlayan Tone Vays, 123.000 YouTube abonesine Bitcoin’in Pazartesi günü yaşadığı düşüşün büyük ölçüde haber odaklı bir olay olduğunu belirtti.

Trader’a göre, yatırımcılar ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto para borsası Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’ya dava açtığı haberinden dolayı endişe duyuyor.

bitcoin analiz

Düzeltmenin ardından Vays, BTC’nin günlük grafiğinin şu anda önemli bir hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü için düşüş eğiliminde olduğunu belirtti.

Günlük grafik çok ama çok kötü görünüyor. 128 günlük hareketli ortalamayı kırdık. Bu benim en sevdiğim hareketli ortalamalardan biri. Bunu kırmış olmamız hoşuma gitmiyor. Önümüzdeki 24 saat içinde bu hareketli ortalamanın üzerine çıkarsak, o zaman önemli olmayacak. Ancak bunu yapmazsak 25.000 dolarda yatay bir destek var. Bunun dışında, 23.500 dolarda uzun vadeli hareketli ortalamaya sahipsiniz.

Şaşırırdım, 25.000 doların altına düşersek çok şaşırırdım.

128 günlük hareketli ortalama şu anda 26.264 dolar seviyesinde seyrediyor. Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 26.675 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin zayıflık belirtileri gösterse de Vays, BTC’nin önümüzdeki günlerde sıçrama yapmasını beklediğini söylüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.