Ekim 12, 2022

Tamadoge NFT Nasıl Satın Alınır? Tamadoge Evcil Hayvan Alma


Son dönemin en popüler kripto varlıklarından birisi olan Tamadoge, oldukça nadir bulunan bir NFT koleksiyonunu tanıttı. Açık arttırma usulüyle satılan TAMADOGE NFT, 1 ETH’lik başlangıç fiyatıyla dikkat çekse de bu fiyat %112 artış kaydederek 2,12 ETH seviyesine hızlı bir şekilde yükseldi.

100 ‘ultra seviye’ evcil hayvan koleksiyon öğeleri şu anda OpenSea‘de satışta ve açık artırma 13 Ekim Perşembe günü UTC saatiyle 14.25’e kadar devam edecek.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, şu ana kadar yapılan en büyük teklif 2.750 dolarlık fiyata ulaştı. #1 olarak numaralandırılan ve kovboy şapkası, gözlük ve plaj arka planına sahip Tamadoge #1 en dikkat çeken NFT’ler arasında.

En çok teklif alan ikinci NFT ise #42 numara olarak tanımlandırılmış. Listenin geri kalanında da bir ivme yakalansa da 30 NFT için en yüksek teklif hala başlangıç fiyatı olan 1 ETH olarak kaydedildi.

Tamadoge NFT Koleksiyonu Nedir?

Evcil hayvanlar Tamaverse’in merkezini oluşturacak ve bu koleksiyonun Eylül ayının sonunda IEO’dan trend’lere giren meme coin TAMA olmadığını belirtmek isteriz.

Diğer meme madeni coin’lerden farklı olarak, Tamadoge, sahiplerine uzun vadeli fayda sağlamak ve vakaları kullanmak için geliştirildi ve ultra nadir evcil hayvanlar ekosistemde birinci adımı temsil ediyorlar.

90’ların çılgın Tamagotchi’siyle aynı tarzda tasarlanmış P2E oyunu, oyuncuların TAMA ile evcil hayvan mağazasından satın alınan oyuncaklar, ikramlar ve yiyeceklerle evcil hayvanlarını yetişkin olana kadar besleme ve bakım yapma gibi oyunsallaştırmalar yer alıyor.

Tamadoge NFT

Ardından, tamamen büyüdüklerinde, oyuncular ödül ve ödüller kazanmak için küresel bir liderlik tablosunda yükselme şansı için birbirleriyle savaşacaklar.

Yol haritasının ilerleyen bölümlerinde, artırılmış gerçeklik uygulaması geliştirilirken diğer P2E arcade oyunları piyasaya sürülecek, yani evcil hayvanlar ekrandan dışarı fırlayacak ve gerçek dünyayı sahipleriyle birlikte keşfedebilecek.

Üç kademede toplam 21.100 NFT evcil hayvanı piyasaya sürülecek ve bunlar sırasıyla ultra nadir, nadir ve yaygın özelliğe sahip olacak.

100 ultra nadir evcil hayvan, onlara liderlik tablosunun en üstünde bitirme şansını %90 artıran, artırılmış istatistiklere sahip olacak.

1.000 nadir evcil hayvan ve 20.000 ortak evcil hayvan olacak ve çıkış tarihleri ​​önümüzdeki günlerde ve haftalarda açıklanacak.

Tamadoge Evcil Hayvan Nasıl Satın Alınır?

1. Adım: OpenSea Web Sitesine Bağlanın

Önde gelen NFT pazar yeri OpenSea’ye bağlanmak için bir MetaMask’e veya alternatif bir cüzdana ihtiyacınız var.

Tamadoge evcil hayvan

2. Adım: Tamadoge NFT Koleksiyonunu Bulun

Tamadoge ultra nadir koleksiyonunu bulmak için arama fonksiyonunu kullanabilirsiniz ve linkle tıklayabilirisiniz. Bu aşamada sahte koleksiyonlara dikkat etmelisiniz.

Ardından, teklif vermek istediğiniz evcil hayvanı bulun.

3. Adım Cüzdanınıza WETH Ekleyin

Teklif vermek için MetaMask cüzdanınızda Wrapped ETH (WETH) olması gerekir. UniSwap üzerinden satın alınabilir ve bir banka/kredi kartı ile doğrudan MetaMask üzerinden transfer edilebilir veya satın alınabilir.

Tamadoge satın alma

Talimatları izleyin, ancak gas bedelini hesaba katmak için teklif miktarınızdan biraz daha fazlasına izin vermeniz gerekeceğini unutmayın (10 dolar genellikle yeterli oluyor).

4. Adım: Teklif Verin

Son olarak, satın almak istediğiniz NFT evcil hayvanının üzerindeki ‘Teklif Ver’ düğmesini tıklayın.

İsteği imzalayın ve açık artırma tamamlanana kadar bekleyin.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?