Tamadoge NFT Nasıl Satın Alınır? Tamadoge Evcil Hayvan Alma

0
Tamadoge NFT Nasıl Satın Alınır? Tamadoge Evcil Hayvan Alma

Son dönemin en popüler kripto varlıklarından birisi olan Tamadoge, oldukça nadir bulunan bir NFT koleksiyonunu tanıttı. Açık arttırma usulüyle satılan TAMADOGE NFT, 1 ETH’lik başlangıç fiyatıyla dikkat çekse de bu fiyat %112 artış kaydederek 2,12 ETH seviyesine hızlı bir şekilde yükseldi.

100 ‘ultra seviye’ evcil hayvan koleksiyon öğeleri şu anda OpenSea‘de satışta ve açık artırma 13 Ekim Perşembe günü UTC saatiyle 14.25’e kadar devam edecek.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, şu ana kadar yapılan en büyük teklif 2.750 dolarlık fiyata ulaştı. #1 olarak numaralandırılan ve kovboy şapkası, gözlük ve plaj arka planına sahip Tamadoge #1 en dikkat çeken NFT’ler arasında.

En çok teklif alan ikinci NFT ise #42 numara olarak tanımlandırılmış. Listenin geri kalanında da bir ivme yakalansa da 30 NFT için en yüksek teklif hala başlangıç fiyatı olan 1 ETH olarak kaydedildi.

Tamadoge NFT Koleksiyonu Nedir?

Evcil hayvanlar Tamaverse’in merkezini oluşturacak ve bu koleksiyonun Eylül ayının sonunda IEO’dan trend’lere giren meme coin TAMA olmadığını belirtmek isteriz.

Diğer meme madeni coin’lerden farklı olarak, Tamadoge, sahiplerine uzun vadeli fayda sağlamak ve vakaları kullanmak için geliştirildi ve ultra nadir evcil hayvanlar ekosistemde birinci adımı temsil ediyorlar.

90’ların çılgın Tamagotchi’siyle aynı tarzda tasarlanmış P2E oyunu, oyuncuların TAMA ile evcil hayvan mağazasından satın alınan oyuncaklar, ikramlar ve yiyeceklerle evcil hayvanlarını yetişkin olana kadar besleme ve bakım yapma gibi oyunsallaştırmalar yer alıyor.

Tamadoge NFT

Ardından, tamamen büyüdüklerinde, oyuncular ödül ve ödüller kazanmak için küresel bir liderlik tablosunda yükselme şansı için birbirleriyle savaşacaklar.

Yol haritasının ilerleyen bölümlerinde, artırılmış gerçeklik uygulaması geliştirilirken diğer P2E arcade oyunları piyasaya sürülecek, yani evcil hayvanlar ekrandan dışarı fırlayacak ve gerçek dünyayı sahipleriyle birlikte keşfedebilecek.

Üç kademede toplam 21.100 NFT evcil hayvanı piyasaya sürülecek ve bunlar sırasıyla ultra nadir, nadir ve yaygın özelliğe sahip olacak.

100 ultra nadir evcil hayvan, onlara liderlik tablosunun en üstünde bitirme şansını %90 artıran, artırılmış istatistiklere sahip olacak.

1.000 nadir evcil hayvan ve 20.000 ortak evcil hayvan olacak ve çıkış tarihleri ​​önümüzdeki günlerde ve haftalarda açıklanacak.

Tamadoge Evcil Hayvan Nasıl Satın Alınır?

1. Adım: OpenSea Web Sitesine Bağlanın

Önde gelen NFT pazar yeri OpenSea’ye bağlanmak için bir MetaMask’e veya alternatif bir cüzdana ihtiyacınız var.

Tamadoge evcil hayvan

2. Adım: Tamadoge NFT Koleksiyonunu Bulun

Tamadoge ultra nadir koleksiyonunu bulmak için arama fonksiyonunu kullanabilirsiniz ve linkle tıklayabilirisiniz. Bu aşamada sahte koleksiyonlara dikkat etmelisiniz.

Ardından, teklif vermek istediğiniz evcil hayvanı bulun.

3. Adım Cüzdanınıza WETH Ekleyin

Teklif vermek için MetaMask cüzdanınızda Wrapped ETH (WETH) olması gerekir. UniSwap üzerinden satın alınabilir ve bir banka/kredi kartı ile doğrudan MetaMask üzerinden transfer edilebilir veya satın alınabilir.

Tamadoge satın alma

Talimatları izleyin, ancak gas bedelini hesaba katmak için teklif miktarınızdan biraz daha fazlasına izin vermeniz gerekeceğini unutmayın (10 dolar genellikle yeterli oluyor).

4. Adım: Teklif Verin

Son olarak, satın almak istediğiniz NFT evcil hayvanının üzerindeki ‘Teklif Ver’ düğmesini tıklayın.

İsteği imzalayın ve açık artırma tamamlanana kadar bekleyin.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın