Skype’a XRP TipBot Mu Geliyor? – XRP Topluluğu Öneride Bulundu

Ripple, XRP’yi ayakta tutabilmek ve popüler kalmasını sağlamak amacıyla çeşitli sektörlerdeki birçok ortağı ve müşterilerini netleştirmek için büyük çaba sarfediyor.

Kısa süre önce, bazı XRP kullanıcıları XRP’nin Skype ile entegre edilebileceğini önermişti. Skype’ın Topluluk Yöneticisi, fikri Skype ekibine sunacağına söz verdi ve şuan da Skype ekibinin kripto ağını telekomünikasyon uygulamasına entegre etmek için planlara başladığı söyleniyor.

Skype’a XRP TipBot Geliyor

Skype, XRP topluluğunun isteği ile ilerlerse, en olası hareket, hazır olan XRP TipBot’u Skype’a entegre etmek olacaktır. XRP Tipbot, insanların sosyal medya platformlarını kullanarak birbirlerine küçük ipuçları gönderebilmelerini sağlayacak.

XRP, şuana kadar diğer sosyal medya platformları arasında Reddit, Twitter, Gmail, Microsoft Outlook ile entegreleşmiş durumda.

Mart ayında, XRP WooCommerce’a entegre edilmişti. WooCommerce, 3 milyondan fazla web sitesini destekleyen birinci sınıf çevrimiçi pazarlardan biridir. Bu sebeple, XRP ile olan ilişkisi, kripto’nun kitlesel olarak kabulünü de teşvik ediyor.

XRP’nin Skype ile entegrasyonu, kripto para birimini Skype’taki 300 milyondan fazla kullanıcıya sunacaktır.

Kaynak:todaysgazette

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.