Shiba Inu 5 Dolara Ulaşabilir, İşte Dikkat Çeken Tahmin!

4
Shiba Inu 5 Dolara Ulaşabilir, İşte Dikkat Çeken Tahmin!

Yapay zeka destekli teknik analiz kullanan tahmin ve analitik platformu Telegaon, Shiba Inu’nun uzun vadeli sahipleri için yeni bir tahminde bulundu. Telegaon, token fiyatının 2050’de minimum 5,42 dolara ve maksimum fiyatı 9,61 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Firma, SHIB’nin 2050’deki ortalama işlem fiyatının yaklaşık 7,89 dolar olarak olabileceğini iddia ediyor.

SHIB’nin 5 dolara ulaşması, token’ın mevcut fiyatından %26.000.000 artması anlamına geliyor. SHIB, Ağustos 2020’deki başlangıcından bugüne kadar %42.000.000 artmayı başardı ve kripto para dünyasında dikkat çekti.

Telegaon’a göre Shiba Inu, 2040 yılına kadar 1 dolarlık dönüm noktasını aşmayı başarabilir ve minimum 1,13 dolarlık bir fiyata dokunabilir. Tahminleri ayrıca, SHIB’in maksimum fiyatının 2040’ta 4,15 dolara ulaşabileceğini ve ortalama işlem fiyatının 2,76 dolar civarında olabileceğini belirtiyor.

Telegaon ayrıca SHIB’in 2030’un sonunda 0,001 doları geçeceğini öngördü: “SHIB, 2030 ile 2040 arasında herhangi bir yerde ‘1 Cent’ kilometre taşını kırabilir.”

Analitik firmasının tahminleri 2040 ve 2050’de doğru çıkarsa, mevcut SHIB sahipleri büyük bir servet kazanabilir. Bununla birlikte, 28 yıl bugünden çok uzak bir tarih ve mevcut sahiplerin büyük çoğunluğu o zamana kadar varlığı elinde tutmayabilir.

Shiba Inu fiyat tahminleri
Yıllara göre Shiba Inu fiyat tahminleri. Kaynak: Telegaon

Telegaon’un tahminlerinin doğru olup olmadığını görmemizin tek yolu elbetteki o tarihe kadar beklemek olacak. Elbetteki bu varlıklar çok yüksek riske sahip ve bu nedenle herkes kendi yatırım kararını almadan önce ciddi bir araştırma yapmalıdır.

Yatırımcılar bugün sadece 10 dolar karşılığında 1 milyon SHIB token satın alabilirler. Shibarium katman-2 çözümü, SHIB: Metaverse, ShibaNet ve ShibaSwap 2.0 henüz piyasaya sürülmedi.

Basın zamanında, Shiba Inu 0.00000817 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük ticarette %0.4 düştü. Ayrıca son 30 işlem gününde %35 düştü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın