Ripple (XRP) Fiyatında Coinbase Etkisi!

0

Geçtiğimiz gün Ripple’ın (XRP) ani yükselişinin arkasında CEO’sunun açıklamaları olduğunu bildirmiştik. Bunun yanında bir “söylentileri al, haberleri sat” gelişmesi de, fiyatı etkilemiş görünüyor. Yazının kaleme alındığı saat itibarıyla XRP 0.65 dolar’dan işlem görüyor. Pump’ın bir diğer olası nedeni, XRP topluluğu üyesi “Krish xrp” tarafından yapılan bir keşif olabilir.

Birkaç saat önce en büyük ve en popüler ABD kripto borsası Coinbase’in “backend’de #RelistXRP üzerinde çalışmaya başladığını” bildirdi. Bunun sözde kanıtı olarak, “Krish xrp” Coinbase Pro API’den birkaç satır kod alıntı yaptı.

XRP topluluğu üyesinin tweet’i şu anda Twitter’da viral hale geliyor. Tweet geniş kitlelerce alıntılanmış ve retweet’lenmiş durumda, bu da topluluğa heyecanlanmak için bir neden veriyor. Bu sebeple, son haftalarda popüler hale gelen “#RelistXRP” hashtag’i Amerika Birleşik Devletleri’nde yeniden trend haline geliyor. Hashtag, kripto borsalarını XRP’yi yeniden listelemeye motive etmek için yaklaşık iki hafta önce ortaya çıktı.

Bu nedenle, “Krish xrp” nin keşfi, bir “Coinbase etkisi” (XRP fiyatında keskin bir artış) bekleyen XRP sahiplerinin umutlarını artırabilir. Ancak bunun gerçekten “kanıt” olup olmadığı kesin değil. Her durumda, söylenti mevcut XRP fiyat rallisi için önemli bir itici güç gibi görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın