Ripple (XRP) Fiyatında Coinbase Etkisi!

Geçtiğimiz gün Ripple’ın (XRP) ani yükselişinin arkasında CEO’sunun açıklamaları olduğunu bildirmiştik. Bunun yanında bir “söylentileri al, haberleri sat” gelişmesi de, fiyatı etkilemiş görünüyor. Yazının kaleme alındığı saat itibarıyla XRP 0.65 dolar’dan işlem görüyor. Pump’ın bir diğer olası nedeni, XRP topluluğu üyesi “Krish xrp” tarafından yapılan bir keşif olabilir.

Birkaç saat önce en büyük ve en popüler ABD kripto borsası Coinbase’in “backend’de #RelistXRP üzerinde çalışmaya başladığını” bildirdi. Bunun sözde kanıtı olarak, “Krish xrp” Coinbase Pro API’den birkaç satır kod alıntı yaptı.

XRP topluluğu üyesinin tweet’i şu anda Twitter’da viral hale geliyor. Tweet geniş kitlelerce alıntılanmış ve retweet’lenmiş durumda, bu da topluluğa heyecanlanmak için bir neden veriyor. Bu sebeple, son haftalarda popüler hale gelen “#RelistXRP” hashtag’i Amerika Birleşik Devletleri’nde yeniden trend haline geliyor. Hashtag, kripto borsalarını XRP’yi yeniden listelemeye motive etmek için yaklaşık iki hafta önce ortaya çıktı.

Bu nedenle, “Krish xrp” nin keşfi, bir “Coinbase etkisi” (XRP fiyatında keskin bir artış) bekleyen XRP sahiplerinin umutlarını artırabilir. Ancak bunun gerçekten “kanıt” olup olmadığı kesin değil. Her durumda, söylenti mevcut XRP fiyat rallisi için önemli bir itici güç gibi görünüyor.

Kaynak : Crypto News Flash


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.