Ripple (XRP) Fiyatı Kırılmaya Hazır, Ödeme Devi Anlaşmaya Yakın Olabilir!

Ripple (XRP) fiyatını yakından inceleyen analistler, altcoin’in momentumunda bir artış olduğunu ve çok yakında kırılmaya hazırlandığını belirtti. Analistler, Ripple’ın fiyat trendinde 0,90 doların üzerinde bir hedef belirleyerek yükselişe hazırlandığını belirtti.

Altcoin 0,90 doların üzerinde 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’ya doğru ilerlerken, Ripple fiyatı yükseliş momentumu oluşturmuş durumda. Savunma avukatları arasında yer alan James K. Filan tarafından paylaşılan son güncellemelere dayanarak, Nisan 2022’de, SEC ve Ripple davasında belirleyici bir gelişme yaşanabilir.

Ripple’ın bireysel davalısının cevaplarını dosyalamak için ek süre talebi ise kabul edildi. Bu, Ripple yatırımcıları arasında bir yükseliş hissiyatını körükledi. Ripple CEO’su ve yöneticisi Brad Garlinghouse ve Chris Larsen, SEC’in şikayetine yanıt vermek için sürenin uzatılması için bir dava açmıştı. Uzatma 8 Nisan 2022’ye kadar verildi.

Ripple taraftarları ise bireysel davalının cevabının, altcoin fiyatını önemli ölçüde etkileyebileceğine inanmış durumda. Analistlse ise Ripple fiyat trendinde bir yükselen ivme kaydettiklerini açıkladı.

Analistlere göre Ripple fiyatının 0,87 doları geçmesi oldukça yakın bir zamanda gerçekleşebilir. Bu seviye, Kasım 2021’den bu yana önemli bir seviye olarak kabul ediliyor. Analistlere göre XRP fiyatının 0,90 doların üzerinde bir hareket göstermesi oldukça olası.

Analistler, Ripple fiyatının şu an bir konsolidasyon aşamasında takıldığını ve daha düşük zirveler ve daha yüksek dipler oluşturduğuna dikkat çekiyor. Bununla birlikte, altcoin şu anda kazanan bir çizgide ve devam eden döngüde bir yükseliş patlamasına hazırlanıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.