Ripple (XRP), 1 Dolar’ın Altına Düştükten Sonra Gerçekleşen Büyük XRP Transferleri!

Blockchain üzerindeki dijital para birimlerinin büyük hareketlerini takip eden Whale Alert, son 20 saat içinde 190.7 milyon XRP token’ın fintech devi Ripple ve önde gelen küresel dijital para borsaları tarafından taşındığını bildirdi. Bunun yanında Perşembe gecesi XRP, son kazançlarını silerek 0.80 dolar seviyesine düştü. Coin piyasa değeri açısından dördüncü sıradan beşinci sıraya geriledi.

Yedi saat önce, Ripple Labs kripto devinden 100 milyon XRP taşıyan bir transfer fark edildi. Bu miktarın yaklaşık değeri 116.546.822 dolar. Coin bir Ripple adresinden RL18-VN cüzdanına gönderildi. Geçmişte ve son zamanlarda, bu adres şirket tarafından XRP’yi Ripple’ın ötesine, yani kripto borsalarına veya Ripple müşterileri ve ortaklarına göndermek için kullanılıyordu.

Bununla birlikte, önde gelen dijital borsalar, Ripple tarafından transfer edilene benzer bir miktar XRP taşıdı. Geçtiğimiz 20 saat içinde Binance, Huobi, BitGo, Poloniex ve yerli kripto borsası Paribu toplamda 92,995,162 dolar’a eşdeğer 90.7 milyon XRP’yi hareket ettirdi.

Binance, Huobi ve BitGo tarafından yapılan büyük boyutlu XRP transferleri bu hafta arka arkaya üçüncü gün için kaydedildi. 21 Nisan ve 22 Nisan’da Ripple, Huobi borsasına yaklaşık 10 milyon XRP gönderdi. Coinbase de bu hafta büyük miktarda XRP hareket ettirdi.

XRP dün, davada SEC’e karşı bir dizi yasal zafer sayesinde elde ettiği Nisan kazançlarını geride bırakarak 0.80 dolar seviyesine kadar düştü. Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesinin altına düşmesiyle Ripple’a bağlı XRP dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimleri değer kaybetti.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.