Ripple Emanet Cüzdanındaki 1 Milyar XRP’yi Serbest Bıraktı

Popüler balina uyarısı Twitter hesabının attığı tweete göre, emanet hesabından 308 milyon euro (toplam 1 milyar TL) değerinde XRP tahliye edildi ve pazara gönderildi.

Ripple, en son ilk çeyrek raporunda, 2019 yılının ilk çeyreğinde 169 milyon dolar değerinde XRP sattığını belirtti. Bu satışlar, uluslararası XRP hacminin yüzde 0.32’sini oluşturuyordu. Bunun ardından, 2 milyardan fazlasının iade edildiği 3 milyar XRP serbest bırakıldı.

Rapor:

“2019 yılının ilk çeyreğinde, üç milyar XRP tekrar emanetten çıktı. Ek olarak, 2.30 milyar XRP iade edildi ve yeni emanet sözleşmeleri yapıldı. Kalan 700 milyon XRP emanete iade edilmedi, XRP ekosistemini desteklemeye yardımcı olmak amaçlı çeşitli şekillerde kullanılıyor.”

XRP Laboratuarları da dahil olmak üzere bu gelişmelerden bazıları sayesinde, XRP kullanım durumlarının arttığı görülüyor.

AMB Crypto tarafından bildirildiği üzere:

“Son zamanlarda, Wietse Wind, topluma ve XRP’ye yardım eden daha fazla XRP merkezli uygulama oluşturmak için finanse edildi. Oyun geliştiricilerin blok zinciri teknolojisini yeni ve mevcut olan oyunlara entegre etmeleri için araçlar sağlayan Forte ve hiç bilgi delili olmadan, kör imzalar ve taahhütler ile ödeme kanalı uygulamaları geliştiren Bolt Labs’de diğer önemli laboratuarlardandır.

Yeni XRP modeli ekosistemdeki birkaç farklı gelişme için piyasaya sürülecek ve aynı zamanda borsaların yenilenmesinede yardımcı olacak.

Bir Twitter kullanıcısı attığı tweet’te: “Ripple ile ilgili sorun Ripple’ı her an bırakabilecek olmaları ve bırakacaklar” dedi.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.