Popüler Meme Coin Durmuyor, Shiba’dan Heyecan Verici Bir Ortaklık Daha Mı Geliyor?

Shiba Inu (SHIB), kendisinden şüphe eden insanların yanılıyor olduğunu kanıtlamak ve ana akım benimsenmesini arttırmak amacıyla meme coin’ler için tipik olmayan şeyler yapmaya, ilginç ortaklıklar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Shiba Inu, dün akşam saatlerinde resmi Twitter hesabı aracılığıyla, artık kalabalık topluluk üyelerinin çözmesi için düzenli bulmacalar haline gelen kısa video teaser’larından bir yenisini daha paylaştı.

21 saniye süren videoda, “Sonsuza dek, benim ol” sözleri yer aldı.

Forever 21 giyim markası ile potansiyel bir iş birliği mi geliyor?

KalAlden.X takma adı ile topluluk arasında oldukça iyi tanınan bir Shiba Inu topluluğu üyesi, bulmacayı oldukça ikna edici bir şekilde çözebildi. Ve tüm göstergeler Forever 21 giyim markasına işaret ediyordu. 7 tweet’lik bir Twitter dizisinde konuyu tartışan yatırımcı, eğer Forever 21 değile bile bu iş birliğinin bir giyim markası ile olduğundan oldukça emin.

Tweet “Sonsuzluk (Forever)” kelimesin içeriyor ve video tam 21 saniyede bitiyor. Geniş bir pencereden bakıldığında markanın ismini oluşturan ipuçları meme coin’in topluluğunun bu yönde düşünmesi için oldukça yeterli oldu. Ek olarak videoda 11. saniyede çita desenli bazı kıyafetler de görülüyor.

Yukarıda paylaşılan göstergelerin tümü, Shiba Inu ve Forever 21 arasında bir ortaklığın büyük olasılıkla yakında olduğunu gösteriyor. Ancak ortaklığın temeli ve detayları taraflar resmi bir açıklama yapıncaya kadar spekülasyon konusu olmaya devam edecek.

FOREVER 21 olarak stilize edilmiş olan Los Angeles merkezli giyim şirketi, California’da bulunanAmerikan bir fast-fashion (en son trendleri tatmin etmek için kitlesel piyasa satıcıları tarafından hızla üretilen ucuz giysiler) perakendecisidir. Şirketin 2017’deki gelirinin 3.4 milyar dolar olduğu biliniyor.

Shiba Inu topluluğu için daha fazla ortaklık yolda

Birkaç hafta önce Shiba Inu, İtalya’nın Napoli kentinde bulunan blok zinciri tabanlı bir fast food zinciri olan Welly’s ile bir ortaklık imzaladı.

Shiba Inu (SHIB) ana geliştiricisi Shytoshi Kusama, Welly’s ile olan ortaklığı; şirketin daha açıklanmamış diğer duyurularına kıyasla “buzdağının görünen kısmı” olarak nitelendirdi.

En büyük ikinci kripto para birimi olan Shiba Inu, yazım sırasında yüzde 4’ün üzerinde bir artışla 0.000030 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : timestabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.