Polygon Web3 için Dev Şirketle Ortalığı Duyurdu!

Polygon Labs Başkanı Ryan Wyatt, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılım şirketi Salesforce’un NFT tabanlı bir sadakat programı için katman 2 blok zinciri platformu Polygon ile ortaklık kurduğunu resmen açıkladı.

Salesforce ile gelen bu ortaklık, küresel çapta önemli bir değere sahip bir başka şirketin daha Web3 teknolojilerini kullanarak müşteri katılımı girişimlere yaptığı önemli yatırımlara işaret ediyor.

Perşembe günü Tweet paylaşan Wyatt, “Salesforce, müşterilerinin token tabanlı sadakat programları oluşturmalarına yardımcı olmak için yönetim platformuyla Polygon’a katılmalarına yardımcı olacak” açıklaması yaptı.

Söz konusu ortaklık, kurumsal yazılım devinin 15 Mart’ta müşteri hizmetlerini NFT sadakat programlarının yönetimini içerecek şekilde genişlettiğini açıklamasının ardından geldi.

Salesforce, Web3 platformu için web sitesinde “CRM’nizde Ethereum ve Polygon’da başlatılan koleksiyonlardan gerçek zamanlı blok zinciri verilerini izleyin” açıklamasını paylaştı.

Şirkete ulaşıp güncel yorumlar almayı deneyen CoinDesk ekibi ise henüz herhangi bir cevap alamadığının altını çizdi.

Sadakat programları işletmeler için kârlı olabilir. Bir ödül programı sağlayıcısı olan Smile.io’nun verilerine göre, tekrar eden müşteriler bir işletmenin gelirinin yaklaşık %40’ını oluşturabilir.

Son yıllarda, müşterilerle etkileşimi artırmak ve sadakat ödülleri sunmak için blok zinciri teknolojileri giderek daha fazla kullanılmaktadır. Örneğin BlockFi ve Gemini, bitcoin ödülleri sunan kredi kartları sunacaklarını duyurdu. Mastercard, 2022 yılında NFT tabanlı bir sadakat programı olan Upstart’ı startup katılım programı aracılığıyla destekledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinDesk


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.