Piyasalardaki Düşüş Bu Altcoinin Ralli Yapmasına Yardımcı Olabilir!

0

Kripto para piyasaları için oldukça yoğun ve düşüşlerin görüldüğü bir günün sonunda, bir altcoin, adeta krizi bir fırsata çevirerek, yükseliş trendini başlatmak için fırsat yaratmaya çalışıyor.

VeChain (VET) fiyatı, önemli bir yükselişi temsil eden ‘üçlü bir yükseliş’ kırılma koşulları geliştirmeye devam ediyor. Altcoin pazarında ‘lider olmak’ isteyen VeChain, pazardaki tüm krizleri kendi lehine kullanmaya çalışarak bir yükseliş trendi kurulumu yakalamak istiyor gibi görünüyor.

Fiyattaki sarmal, kurulumun sonunda 0,21 dolara doğru kırılmayla sonuçlanabilir ancak ‘ani’ aşağı yönlü hareketlerin gerçekleşme ihtimali teknik olarak da devam ediyor. VeChain fiyatı, %80’in üzerinde bir artış sağlayacak olan devasa bir ayı tuzağı için konumlandırıldı. 0,002 dolar/3 kutulu Nokta ve Şekil grafiği, 0,126 dolarının üzerindeki bir kırılmanın neden daha yüksek bir ani yükseliş başlatabileceğini gösteriyor.

Krizi Fırsata Dönüştürmüş Olabilir mi?

VeChain fiyatı patlamaya hazır, mevcut ve gelecekteki “kısa (short)” satıcıların tüm umutlarını paramparça etmeye devam ediyor gibi görünüyor.

VeChain fiyatı, “Nokta ve Şekil grafiğinde” üç güçlü yükseliş sinyalinin nadir bir kombinasyonuna sahip durumda. Ve VeChain varsayımsal uzun kurulumun girişine ulaşırsa, üç sinyalin tümü de gerçek veya doğrulanmış olarak kabul edilir. Üç sinyal aşağıdaki gibidir:

  1. 0.128 dolarlık bir giriş, artan bir üçlü üst kırılmayı onaylayacaktır.
  2. 0.128 dolarlık bir giriş, bir “ayı tuzağı noktası ve şekil modelini” onaylar.
  3. 0,128 dolarlık bir giriş, baskın ayı piyasası açısını kırar ve VeChain’i boğa piyasasına dönüştürür.

Aynı fiyat seviyesinde bu kadar önemli bir yukarı dönüş sinyali koleksiyonuna sahip olmak çok fazla görülen bir durum değildir. Bu üç sinyal nedeniyle, “Dikey Kar Hedefi Yönteminden” öngörülen kar hedefini daha da kötüleştirirler. Sonuç olarak, 0,21 dolar olan kar hedefi, 0,212 dolar olan %100 Fibonacci genişlemesinin yalnızca birazcık altındadır.

Teorik uzun giriş, 0.128 dolarlık bir satın alma durdurma emri, 0.120 dolarlık bir zararı durdurma ve 0.21 dolarlık bir kar hedefidir. VeChain fiyatı 0.106 dolar değer alanının altına düşerse uzun ticaret fikri geçersiz olur.

Hafta sonu boyunca herhangi bir zayıflık varsa (ki bu her zaman hafta sonu işlem seanslarında olasıdır), aşağı yönlü risk 0,072 dolardan %38,2 Fibonacci düzeltmesi ile sınırlandırılmalıdır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın