On-Chain Analisti Will Clemente’e Göre Bitcoin Yükselişi Geliyor – İşte Nedeni

0

Popüler bir on-chain analist, önde gelen kripto para birimi arz sıkıntısı olasılığıyla karşı karşıya kaldığı için bir Bitcoin rallisinin yakında başlayabileceğine inanıyor.

Will Clemente, bir Bitcoin arz şokunun önemli bir BTC artışını ateşleyebileceğini söyledi.

“Dişinizi sıkın arkadaşlar. Bu şey yakında patlayacak. Arz şoku bu hafta da devam ediyor.”

Clemente BTC üzerindeki yükseliş beklentisini, dünya çapında Bitcoin’in benimsenmesinin yükselişine işaret eden chain sinyallerle ortaya koyuyor.

“Küresel Bitcoin benimseme konusunda son derece yükseliş eğiliminde.

Mavi: .01-1 BTC’ye sahip kuruluşlar tarafından tutulan arz. Yeşil: Ağda net kullanıcı artışı.

Yeni kullanıcılarda tüm zamanların en yüksek seviyeleri. Üstel büyüme, küçük varlıkların birikimine bağlı kalıyor. ”

Analist, Bitcoin’in likit olmayan arz oranının, Mart 2020’de COVID-19 pandemisinin neden olduğu satışlardan bu yana istikrarlı bir yükseliş eğiliminde olduğunu ekledi. Clemente’ye göre, oran BTC’nin likit olmayan arzını kümülatif veya artan arzına bölerek hesaplanabilir.

“İşte gerçekten ilginç bir uzun vadeli grafik. Mart 2020’nin ardından rekor para arzı genişlemesi, Bitcoin piyasasındaki yatırımcı davranışını değiştirdi. Bu gösterge, toplam arza göre likit olmayan coin sayısındaki eğilimi gösterir. Her zamankinden daha fazla para kilitleniyor.”  

Bunların yanında Clemente 1.000 ila 10.000 BTC arasında varlığa sahip balinaların Temmuz ayının başından beri bir satın alma çılgınlığı içinde olduğunu vurguladı. Analist, bu yatırımcıların son 14 gün içinde varlıklarına 2.40 milyar dolar’ın üzerinde BTC eklediğini söyledi.

“Bitcoin balinaları, son 2 hafta içinde varlıklarına +76.441 BTC ekledi.”   

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın