Bitcoin Haberler

Ödeme Devi PayPal’ın Direktöründen Bitcoin İçin 10 Yıllık Öngörü

single-image

Popüler internet ödeme platformu PayPal’ın yöneticisi, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamaya göre, Bitcoin’in hayatta kalabilme şansı yüzde elli olduğu sonucuna vardığını açıkladı ve eğer Bitcoin hayata kalma başarısını sağlarsa değerinin önümüzdeki on yılda 1 Milyon Dolar’dan fazla bir değer olabileceğini söyledi.

Wence Casares Bir İnternet Sitesinde Açıklama Yazdı:

“Bitcoin eğer başarılı olursa, bir Bitcoin 7-10 yıl içerisinde 1 Milyon dolardan fazla bir değere sahip olabilir. Bu değerse bu günün değerinin yaklaşık 250 katıdır.” Yayın saatimize göre bir Bitcoin’in değeri 5,110 dolardır.

Casares, yazısında “Bitcoin büyüleyeci bir proje, ancak yinede bu bir; deneme projesi” dedi. Bitcoin fonlarının en az yüzde birini tahsis ettiğini belirtti. Bu projenin yüzde yirmi başarısız olma şansı var ama Bitcoin’in farklı bir teknoloji ve operasyonlarının olmasından dolayı başarılı olabilme ihtimali yüksek.

PayPal Direktörüne Göre:

10 yıl kesintisiz bir şekilde işlevine devam ettikten sonra, 60 milyon fazla şirket ile birlikte olup, ayda 1 milyondan fazla yeni işletmeleri bünyesine çekerse ve dünya çapında 1 milyar dolardan fazla işlev görürse başarılı olma şansına sahip

Casares, para birimini de içere bir bütün olarak gördüğü “Bitcoin Blockchain” teknolojisi hakkında konuştu.

1992’de mevcut internetimiz de yaşadıklarımız gibi Bitcoin ve Blockchain aynı durumuyla karşılaşılmaktadır.

O zamanlar İnternet dünyada eşi benzeri olmayan bir projeydi, İnternet’in ilk günleri olduğu gibi, Bitcoin ve Blockchain’in dünya üzerinde nasıl bir devrim oluşturacağı ve hakkındaki bir çok soruyu nasıl çözeceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz

Hakkında bir çok abartılı veya yanlış düşünceler olmasına rağmen, çoğumuzu Bitcoin ve Blockchain’i tam anlamıyla anlamadığımı hissettiğimizi söyleyebiliriz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz