MicroStrategy, 74 Saat’e 100 Milyon Dolarlık BTC Aldı!

0

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, sosyal medya hesabından attığı tweetle kripto para birimi Bitcoin’e 100 milyon doları geçen meblağda yatırım yaptıklarını ve bu yapılan yatırımı 74 saat içerisinde tamamladıklarını belirtti.

74 saat içerisinde belirli aralıklarla kripto para birimi Bitcoin satın aldıklarını dile getiren CEO, “Her 3 saniye’de bir 0,19 BTC’lik alım işlemi gerçekleştirdik” ifadesini kullandı.

Reklamdan İbaret

MicroStrategy, kripto para birimi ile gündeme gelmeye devam ediyor, şirket yapmış olduğu bu alımla birlikte tüm dünyada kendi reklamını yapmış oldu. MicroStrategy’nin yapmış olduğu bu işlem sonrası kripto para yatırımcıları bu durumu sadece “reklam” olduğunu belirtirken bazı yatırımcılar ise kripto paraların geri satılacak olduğunu ve çok fazla uzun vadeli bekletileceğini görmediklerini belirttiler.

CEO Saylor, ise bu iddialara kripto paralara yatırımlarını daha fazla yapacaklarını dile getirirken kazanç konusunda beklentilerini pek açıklamayı düşünmüyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın