Kripto Analisti: Ethereum Rallisi Bitecek – İşte Nedeni

Popüler kripto analisti Justin Bennett, kripto paranın hala ayı piyasasında olduğunu düşündüğü için son Ethereum (ETH) rallisine henüz ikna olmadığını açıkladı.

Bennett yeni bir YouTube videosunda 11.200 abonesine ETH için bu yıl yeni düşüşler beklediğini çünkü grafiğinin düşüş sinyali verdiğini söyledi.

“Yani şu anda Ethereum grafiği, gördüğünüz gibi, Temmuz ayının en düşük seviyesinden bu yana hala higher high’lar ve lower low’lar gösteriyor. Dolayısıyla, bu piyasadan higher high’lar and higher low’lar elde ettik, bu nedenle şu anki rahatlama rallisi teknik olarak hala bozulmamış durumda… 

Bununla birlikte, bu iki diagonal çizgi o kadar sağlıklı görünmüyor, çünkü bu tam burada yükselen bir takoz var ve tipik bir yükselen takoz oluştuğunda son zamanlarda yaşadığımız gibi daha büyük bir düşüş trendi içindeyizdir. Ayrıca, kabul edelim, kripto piyasası hala bir ayı piyasasındaysa, bu durum alıcıların tükenmesine ve tipik olarak daha düşük bir rotasyona yol açar.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bennett, Ethereum’un 1.810 dolarlık destek seviyesini korumasının önümüzdeki günler için kilit nokta olduğunu söylüyor. Analiste göre, 1.830 doların altındaki herhangi bir günlük kapanış düşüş eğilimi gösterecektir.

ETH, yazı yazılırken 1.838 dolar seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %2’den fazla değer kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.