Topluluk Onay Vermişti: 1 Katrilyonun Üzerinde Meme Coin Yakımı Gerçekleşti

Baby Doge Coin’in arkasındaki geliştirme ekibi, 1 Aralık’ta muazzam miktarda BabyDoge yakımı gerçekleştirdiğini duyurdu. Bugün paylaşılan bilgilere göre, yakım etkinliği iki bölümden oluşuyordu. İlk işlemde, 1.2 milyon dolar değerinde 1 katrilyon meme coin yakımı gerçekleştirildi. Benzer şekilde ekip, BabyDoge token’larını geri satın almak ve yakmak için DEX’in takas ücretlerinden 16 BNB kullandı.

BscScan’in blockchain verilerine göre ekip, 16 BNB’yi 4.032.904.250.987 (4.03 trilyon) BabyDoge ile değiştirdi ve token’lar resmi ölü-kullanılmayan cüzdana gönderildi.

Topluluk, BabyDoge Aylık Yakımlarını Destekliyor

Söz konusu duyuru, topluluğun aylık yakımlara devam etme önerisine toplu olarak oy vermesinden bir hafta sonra geldi. Topluluğun onayını takiben ekip, ilk yakım işlemini 1 Aralık’ta gerçekleştireceğini söyledi. Son yakma işlemi, meme coin için aylık olarak gerçekleşecek olan bir dizi BabyDoge yakma işleminin ilki oldu.

BabyDoge coin aylık yakım oranı

[irp posts=”70307″ ]

Baby Doge ekibi aylık meme coin yakımlarının kaynağının hazinesindeki tokenlardan gelmeyeceğini çünkü varlıkların şu anda farming ödülleri için kullanıldığını belirtti. Buna dayanarak, aylık yakımlar önceki yakımlarla aynı büyüklükte olmayacaktır.

“Farming ödülleri için hazine token’larına ihtiyacımız olduğundan, yakımlar eskisi kadar büyük OLMAYACAK”

Baby Doge Coin, bir dizi yakma çabasıyla arzının büyük bir kısmını yakan kripto para projelerinden biri olmaya devam ediyor. Baby Doge Swap verilerine göre ekip, toplam 420 katrilyon token arzından 200.5 katrilyon BabyDoge’u yakıp kül etti.

Geçmişte gerçekleştirilen ağır yakım etkinliklerine rağmen ekip, arzını azaltma çabalarından hâlâ vazgeçmiyor. Projenin arkasındaki ekip geçtiğimiz günlerde ayrıca, sahiplerinin BabyDoge varlıklarını gönüllü olarak yakmalarını sağlamak için resmi bir yakım portalı başlatmayı düşündüğünü bildirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.