Grayscale’den Yatırımcılara: “Altını Bırak Bitcoine Yatırım Yap”

0

New York tabanlı kripto para birimi şirketi Grayscale Investments, bugün basın bülteninde Bitcoini destekleyen reklam girişimi “Drop Gold“u tanıttı.

Drop Gold kampanyası, altın yatırımlarına alternatif olarak Bitcoin’in ortaya çıkmasına dayanıyor. Grayscale’in bitcoin-destek kampanyası, altın yatırımcılarının geçmişte yaşadıklarını savunan kışkırtıcı bir reklam içeriyor.

Reklam, altını yatırımcıların portföyünü ağırlaştıran eski moda bir varlık olarak sunuyor ve hız, güvenlik ve verimlilik açısından daha iyi olduğu söylenen en yeni dijital dünya varlığı olan Bitcoin ile karşılaştırıyor.

Kampanya ayrıca, yatırımcıları Bitcoin hakkında bilgilendirmek için genel bilgiler sunan markalı bir web sitesi içeriyor.

Basın açıklamasına göre, Drop Gold reklamı, sosyal medyada, dijital platformlarda ve aynı zamanda ABD’deki büyük şehirlerde demografik bilgileri hedefleyen Tv kanallarında yayınlanmak üzere ayarlandı.

Digital Currency Group‘un kurucusu ve yan kuruluşu Grayscale Investments’den Barry Silbert, yatırım yaklaşımında nesiller arası bir kayma olduğunu söyledi.

“Altın endüstrisi pahalı metal pazarlamak için harika bir iş çıkardı, ancak Bitcoin üstün fiziksel özelliklere ve pazar olanaklarına sahip bir varlık. Bitcoin’in dijital çağımızda değerli bir yer alacağına inanıyorum. ”

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın