Grayscale’den Yatırımcılara: “Altını Bırak Bitcoine Yatırım Yap”

New York tabanlı kripto para birimi şirketi Grayscale Investments, bugün basın bülteninde Bitcoini destekleyen reklam girişimi “Drop Gold“u tanıttı.

Drop Gold kampanyası, altın yatırımlarına alternatif olarak Bitcoin’in ortaya çıkmasına dayanıyor. Grayscale’in bitcoin-destek kampanyası, altın yatırımcılarının geçmişte yaşadıklarını savunan kışkırtıcı bir reklam içeriyor.

Reklam, altını yatırımcıların portföyünü ağırlaştıran eski moda bir varlık olarak sunuyor ve hız, güvenlik ve verimlilik açısından daha iyi olduğu söylenen en yeni dijital dünya varlığı olan Bitcoin ile karşılaştırıyor.

Kampanya ayrıca, yatırımcıları Bitcoin hakkında bilgilendirmek için genel bilgiler sunan markalı bir web sitesi içeriyor.

Basın açıklamasına göre, Drop Gold reklamı, sosyal medyada, dijital platformlarda ve aynı zamanda ABD’deki büyük şehirlerde demografik bilgileri hedefleyen Tv kanallarında yayınlanmak üzere ayarlandı.

Digital Currency Group‘un kurucusu ve yan kuruluşu Grayscale Investments’den Barry Silbert, yatırım yaklaşımında nesiller arası bir kayma olduğunu söyledi.

“Altın endüstrisi pahalı metal pazarlamak için harika bir iş çıkardı, ancak Bitcoin üstün fiziksel özelliklere ve pazar olanaklarına sahip bir varlık. Bitcoin’in dijital çağımızda değerli bir yer alacağına inanıyorum. ”

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.