Fundstrat Analisti: Bitcoin’i 2019’un İkinci Çeyreğindeki Boğa Koşusu Gelmeden Alın!

Bitcoin‘in fiyatı yakında geri çekilebilir, ancak yatırımcılar daha fazla satın almak için baskı yapmalıdır. 2 Mayıs’taki müşterilere verilen bir notta, Fundstrat analisti Robert Sluymer, Bitcoin’in şu anki gücü uzun vadeli bir yükselme eğiliminin başlangıcına işaret ederken, birikim aşamasının henüz bitmediğini belirtti.

BTC / USD, bu hafta boyunca Kasım 2018’deki bozulmadan bu yana Cuma günü 2019’un en yüksek seviyesine yükseldi.

“2019’un ikinci çeyreğinde, Bitcoin biriktirmeye devam etmek için beklemedeki geri çekilmeleri kullanın. Bitcoin’in 4.300 dolar seviyesi desteğini tekrar test etmeyeceği sonucuna varmak için erken olsa da, tüccarları ve yatırımcıları uzun vadeli teknik profil oluşturmaya odaklanmaya teşvik ediyoruz.”

Sluymer, bu hafta, gelecek yılın olumlu olacağını söyleyen Fundstrat’in yöneticisi Tom Lee‘de dahil olmak üzere analist çevrelerinden Bitcoin hakkındaki yükseliş hissiyatını takip ediyordu.

Lee’ye göre, 2020, Bitcoin‘in 20.000 doların üzerine çıkacağı tüm zamanların en iyi tarihi olmalıdır.

Bitcoin’in Kasım çöküşü sırasında, Sluymer önündeki sorunu doğru bir şekilde tahmin etmişti ve Bitcoin’in teknik sağlamlığını geri kazanmasının zaman alacağını belirtmişti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.