Fiyat Harekete Geçti: Nasdaq Listesine Giren Meme Coin’den Kritik Listeleme!

  • Son borsa listelemesinin ve Nasdaq’ın listesinde yer almasının kripto para birimini manşetlere taşımasıyla birlikte, piyasanın durumuna rağmen Floki Inu’nun (FLOKI) fiyatı harekete geçti.

KoinFinans tarafından da bildirilen bir rapora göre, Floki Inu kısa süre önce Nasdaq’ın 2022’de satın alınabilecek en iyi metaverse kripto para birimleri listesinde yer aldı. Nastaq’ın listesinde Floki Inu‘nun (FLOKI) yanı sıra, ApeCoin (APE)Decentraland (MANA)Sandbox (SAND) ve Metahero (HERO) gibi diğer başarılı dijital para birimleri de bulunuyordu.

[irp posts=”55170″ name=”Bu Meme Coin Nasdaq’ın Listesine Girdi: Alınacak En İyi Coin’lerden!”]

Meme kripto para birimiyle ilgili iyi haberler burada bitmedi. Bugün Floki Inu’nun resmi Twitter hesabı tarafından gerçekleştirilen bir Twitter paylaşımına göre, meme coin, Biconomy borsasında listelendi. Biconomy, Kanada merkezli en büyük kripto par birimi borsalarından biri olarak biliniyor.

“FLOKI Biconomy borsasında listelendi! 

Biconomy, günlük 4.4 milyar dolardan fazla hacme ve 300.000’den fazla kullanıcıya sahip büyük Kanadalı kripto borsasıdır.

Bu organik listeleme, biz dünya hakimiyeti için hazırlanmaya ve geliştirmeye devam ederken, önemli pazarlarda FLOKI’ye erişimi kolaylaştıracak.”

Floki Inu 300.000’den fazla kullanıcıya ulaşacak

Meme kripto para birimi artık toplam 300.000’den fazla kullanıcıya sahip yeni ve geniş bir Kanadalı kripto kullanıcısı tabanına ulaşabileceğinden, listelemenin Floki Inu ekosistemi için oldukça faydalı olması bekleniyot.

Günlük 4,4 milyar doları aşan işlem hacmiyle Biconomy’nin desteğinin, Floki Inu bulmacasının eksik parçası olduğu söylenebilir. Son zamanlarda gerçekleştirilen agresif pazarlama kampanyasından da anlaşılacağı üzere Floki Inu topluluğu, meme coin’i dünya çapında bir isim haline getirmeyi amaçlıyor. Biconomy tarafından yapılan listelemenin bu yönde büyük bir itici güç olması bekleniyor.

Coin önemli pazarlara girecek

Yüz binlerce yeni tüketiciyi içeren yeni bir pazara girecek olması Floki gibi bir kripto para biriminin çok sayıda yeni pazara erişmesi için sağlam bir yaklaşımdır. Yukarıda da belirtilen Twitter paylaşımda da belirtildiği üzere listelemenin Floki’yi dünya hakimiyeti için hazırlanmak ve geliştirmek” için daha iyi bir konuma getirecek.

Borsa da Floki’nin ticaret platformunda listelendiğini duyuran bir tweet paylaştı ve bu yeni gelişmenin Floki ekosisteminin memlerin gücünü hayırseverlik ve gerçek kullanılabilirlikle birleştirmesine yardımcı olacağını söyledi. Son zamanlarda, Dogecoin ve Shiba Inu da dahil olmak üzere birçok meme kripto para birimi toplulukları, onları faydalı kripto para birimlerine dönüştürmek için çaba sarf ediyor.

Floki fiyatı harekete geçti

Floki Inu’nun mevcut piyasa sıralamasına bakıldığında, listelemenin FLOKI fiyatı açısından net bir etki sağladığı görülüyor. Yazım sırasında, FLOKI son 24 saatte yüzde 13’lük bir artışla 0,00000957 dolardan işlem görüyor. Listeleme haberlerinin yayılmasına bağlı bu yükselişin devam etmesi mümkün olabilir. Tarihsel olarak, her kripto para, büyük bir borsada listelenmesinin ardından az da olsa fiyat artışı yaşama eğilimindedir.

floki inu

Floki Inu kullanılabilirliğini artırmaya çalışıyor

Floki Inu, Elon Musk’ın popüler TV dizisi Vikings’deki gemi yapımcısının adını taşıyan “Floki” adlı yavru köpeğinden ilham alarak 25 Haziran 2021’de piyasaya sürülen bir meme kripto para birimidir.

Orijinal geliştirici ekibi projeyi terk ettikten ve projenin başarılı olma fırsatını elinden almasına rağmen, meme token Temmuz ayında “V2” versiyonuyla yeniden ortaya çıkmayı başardı.

Floki Inu ilk günlerinde bir meme kripto para birimi olarak görülmesine rağmen, oyna-kazan NFT oyunu, bir non-fungıble token pazar yeri ve bir eğitim merkezi ile metaverse’de yararlı bir varlık olabileceğini kanıtladı.

Mart ayında meme kripto para birimi büyük bir adım attı ve onu metaverse hedeflerine yaklaştıran bir hareket olan Valhalla adlı P2E oyununun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Projenin arkasındaki ekip, yakın gelecekte popüler NFT pazarı OpenSea ile rekabet edebilecek bir ticaret platformu olan FlokiPlace adlı NFT pazar yerini başlatmaya da şimdiden hazırlanmaya başladı.

Bunların yanı sıra Floki Inu, Floki University adlı eğitim merkezi aracılığıyla dünyayı dijital para birimlerinin faydaları konusunda eğitmeyi planlıyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.