Ethereum’un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin Twitter Üzerinden Hakaretlere Uğradı!

Kripto para birimi Ethereum‘un kurucu ortağı olan Vitalik Buterin, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada sektörün üç önemli ismi tarafından kendisine hakaret edildiğini belirtti ve bu hakaretler hakkında savunma yaptı.

Vitalik Buterin ilk olarak Bitcoin SV’nin kurucularından biri olan Calvin Ayre’nin hakaretine uğradı ve “ekonomi veya blockchain hakkında hiçbir şey bilmemek” ile suçlandı.

Buterin, Peter McCormack tarafından “dolandırıcı olmakla” suçlanan ve hakarete uğrayan Vitalik Buterin, bu hakaretlere cevap vermedi fakat, Blockstream CEO’su Adam Back’in kendisini “Elizabeth Holmas’a benzetmesi” Vitalik Buterin’in sabrını taşıran hakaret oldu.

Holmes, zamanında Theranos isimli bir firmanın eski CEO’su konumdaydı ve piyasaya sürdüğü çok düşük miktar ile kan testi yapılabilme yöntemi kısa zaman içerisinde milyarder oldu. Daha sonra bir anda iflas eden Holmes, Fortune tarafından “dünyanın en hayal kırıklığına uğratıcı lideri” listesine eklendi.

Adam Back’te Ethereum’un geleceği konusunda Buterin’in Holmes ile aynı kaderi paylaşacağını düşündüğünü ifade etti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.