DOT Boğaları Bu Engeli Aşarsa, Fiyatta %50 Oranında Bir Artış Yaşanabilir!

0

Polkadot fiyatı şu anda, önemli ölçüde zorlu iki engel arasında işlem yaptığı için kritik bir hamle ile karşı karşıya. Bu engelleri aşmak için çabalarken, kritik seviyelerde gerçekleşen hareketler volatil hamlelere yol açacaktır. Detaylar haberimizde.

Polkadot fiyatı son 24 gün içinde yaklaşık %75 değer kazandı ve şu anda 47.96 ile 38.69 dolar arasında yer alıyor, bunlar DOT’un bir sonraki yönünü belirleyecek iki önemli seviye. İlk engel, DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.78 dolar’ın hemen altında bulunuyor, bu nedenle, halihazırda trade yapan yatırımcılar, bu noktayı kâr elde etmek için kullanabilir ve bu da onu kırılması zor bir seviye haline getirebilir.

Alıcıların satış baskısını aşmayı başardığı ve bu direncin üzerinde kararlı bir kapanış yaptığı bir senaryoda, yeni bir yükseliş trendinin yolu açılacaktır. 53.90 dolar’da yer alan %100 Fibonacci seviyesi, Polkadot fiyatının yeni bir zirve yapabileceği yerdir. Bu direncin de aşılması nihayetinde DeFi token’ını bir sonraki direnç olan 71.45 dolar’a itecek ve %161,8 Fibonacci seviyesine denk gelecek. 47.96 dolardan bu rekor seviyeye yükseliş, %50’lik bir kazanç sağlayacaktır.

Kaynak: fxstreet

Öte yandan, Polkadot fiyatı 47.96 dolar’ı aşamazsa, bu satın alma baskısının azaldığını gösterecektir. Bu durumda DOT, boğaların yeniden harekete geçeceği 38.69 dolarlık destek zeminini tekrar ziyaret edebilir. Polkadot fiyatı bu destek seviyesini dirence çevirirse, %15’lik bir düşüşle 33.03 dolar’a gerileyebilir. Bu seviyenin kırılması, DOT’un 25.50 dolar direncini yeniden test etmesine yol açarak 38.69 dolar’dan %33’lük bir düşüş oluşturabilir.

Son olarak Polkadot tarafında beklenen önemli gelişmelerin yer aldığı diğer haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın