Şubat 21, 2022

Dolce & Gabbana NFT Evrenini Bu Altcoin Projesi Üzerinden Genişletiyor!

  • Dolce & Gabbana, NFT ekosistemini Polygon blok zincirinde genişletiyor.

UNXD ile işbirliği içinde DGFamily NFT topluluğunun başlatılmasının ardından Dolce & Gabbana, NFT evreninin Polygon (MATIC) blok zincirinde genişletildiğini duyurdu. Bu hamle sonrasında koleksiyonerler, metaverse ve ötesinde modayı deneyimleme yolculuğunda İtalyan markasına katılabilecekler. Duyuru, hem dijital hem de fiziksel çalışmaları içeren dünyanın ilk lüks NFT koleksiyonu olan Collezione Genesi’nin başarılı çıkışından sonra geldi.

Dolce & Gabbana’nın Eylül 2021’de piyasaya sürülen ilk non-fungible token (NFT) koleksiyonu olan Collezione Genesi, tarihi bir başarıydı. Moda tasarımcılarının koleksiyonuna, Polygon ağı üzerine kurulmuş lüks bir pazar yeri olan UNXD ev sahipliği yaptı.

Collezione Genesi, “The Doge Crown” NFT’sinin en yüksek yatırımı aldığı dokuz NFT’den oluşan bir koleksiyon yayınlamıştı. Yedi mavi safir ve 142 pırlanta içeren The Doge Crown, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından tasarlandı ve adını Venedik’in en yüksek otoritesinin eski unvanından aldı.

NFT, Polygon blok zincirinde piyasaya çıkıyor

NFT’lerin küresel ölçüde piyasaya sürülmeleribi takiben Polygon, aktif kullanıcı sayısında bir artış bildirdi. Ocak ayında, İtalyan lüks moda evi Prada ve spor giyim devi Adidas, ilk ortak NFT projelerini Polygon blok zincirinde duyurdular. Adidas, kullanıcı tarafından oluşturulan bir NFT sanat projesini başlatmak için Prada ile işbirliği yaptığını, projenin adının ise Adidas for Prada Re-Source olduğunu duyurdu.

Bu gelişmelerinin yanı sıra Polygon, yakın zamanda Filecoin ile entegrasyonunu da derinleştirdi. Polygon, Filecoin ve InterPlanetary Dosya Sistemi (IPFS) ile entegre olmak amacıyla Polygon blok zincirini kullanan geliştirme ekiplerine ve NFT projelerine yardımcı olmak için hibeler ve hackathonlar oluşturmaya başladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.