Şubat 14, 2022

Dikkat Çeken Entegrasyon: Google’dan Bu Altcoin’e Destek Geldi!

Google, para birimi dönüştürücüsüne ADA’yı ekledi. Arama aracının kullanıcıları artık ADA’yı USD, GBP, EUR gibi para birimleri de dahil olmak üzere çeşitli fiat para birimlerine dönüştürebilir.

Bu hamleyle Google, Cardano‘nun yaygın olarak kullanılan başlıca kripto para birimlerinden biri haline geldiğini doğruladı. Yatırımcılar, diğer hizmetlere gerek olmadan ADA için bir fiyat hesaplaması yaparken Google’ın altyapısını rahatlıkla kullanabilir. Dahası Cardano’dan hala habersiz olan kullanıcılar, yeni entegrasyonun ardından Cardano hakkında daha fazla bilgi edinmeye daha istekli olabilir.

Cardano’nun arama aracına entegrasyonu, ADA’nın piyasa değerini doğrudan etkilemese de, daha geniş bir kitle açısından gerekli bir adım olarak değerlendirilebilir. Cardano bir hisse kanıtı (PoS) algoritması kullandığından, daha yüksek sayıda kullanıcı platformun esnekliğini artıracaktır. Ayrıca entegrasyon, ADA’yı hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerdeki yerel halk için daha erişilebilir hale getirecektir.

Bunların yanında Google’ın para birimi dönüştürücüsünün bu desteği, tüm kripto pazarının genişlemesi için oldukça önemlidir. Teknoloji devi, kripto piyasasının mevcut ekonomik yeniliklerin merkezi unsuru olduğunu gösteriyor.

Geleneksel itibari para birimleri, kripto para birimleri tarafından sunulan birçok özellikten yoksundur. Birçok kişi BTC ve ETH’nin ötesinde kripto pazarı hakkında daha fazla bilgi sahibi oldukça, bu tür stratejik kararlar kripto pazarının daha fazla çeşitlendirilmesine yol açacaktır.

Mevcut eğilimler devam ederse, yakın gelecekte kriptonun geleneksel pazarlarla daha yakın entegrasyonu kaçınılmaz olacaktır. Dolayısıyla, çoğu büyük kripto projesi arama motoru devi tarafından desteklenebilir. Her halükarda, kripto para birimleri ana akım haline geliyor diyebiliriz.

Kaynak : Zycrypto


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.