Nisan 22, 2022

Dev Yatırım Şirketi Bu 8 Altcoin’e Güveniyor: Yeni Fonuna Ekledi!

  • Valkyrie Investments, yeni multi-coin tröstüne bir dizi Proof-of-Stake altcoin’i dahil etti.

Alternatif varlık yönetimi firması Valkyrie Investments, Avalanche (AVAX), Binance (BNB), Terra (LUNA), Zilliqa (ZIL), Polygon (MATIC), Cosmos (ATOM), Helium (HNT) gibi katman-1 kripto para birimlerini ve Gemini USD (GUSD) stablecoin’ini içeren yeni tröst fonunun başlatıldığını duyurdu.

Milyarlarca dolarlık yatırımı yöneten şirket, yatırımcıların çeşitli protokollere maruz kalmalarını sağlarken aynı zamanda stake getirilerini de kazanmalarını amaçlayan ilk çoklu-coin tröstünü başlattı.

Valkyrie Multi-Coin Tröst‘ün, blok zinciri ağlarına ve firmanın pazar paylarını büyütebilme konusunda iyi bir konumda olduğunu düşündüğü para birimlerine yatırım yapan, aktif olarak yönetilen bir fon olduğu bildirildi. Fon sadece akredite yatırımcılara açık olacak ve minimum 100.000 dolar yatırım yapılabilecek.

Konuyla ilgili yorum yapan CIO Steven McClurg, şirketin kripto para birimi kapsamının derinliği ve genişliğinin; büyük bir kripto para sepetinin değerini izleyen bir ürün sunmayı mümkün kıldığını söyledi. McClurg ayrıca firmanın; bu protokollerin kurucu ekiplerine ve üzerlerinde inşa edilen projelere inandığını belirterek şunları ekliyor:

“Bu protokollerin hepsinin parlak, yükseliş geleceğine sahip olduğuna ve önümüzdeki yıllarda daha fazla benimsenmesi ve katılımı görmesi gerektiğine inanıyoruz.”

kripto para

Şirket tarafından denetlenen diğer yatırım ürünlerinden farklı olarak, çoklu-coin fonu, özellikle getirilere odaklanan bir fon olacak. Yıllık getiri ödüllerin yaklaşık yüzde 6’ya ulaşması bekleniyor. Londra merkezli bir kripto para saklama kuruluşu olan Copper Technologies, fonları güvence altına almaktan sorumlu olacak.

Nashville merkezli şirket, Şubat ayında, yönetim altındaki varlıklarda 1 milyar doları aştı ve son 12 ayda %95’lik bir artış kaydetti.

Bunların yanı sıra kripto varlık yöneticisi, Kasım ayında yatırımcılara borç verme, stake etme ve yielding’den getiri elde etme fırsatı sunan merkezi olmayan bir fon (DeFi) fonu sunarak Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’ini takip etti.

Multi-coin Trust’ün yanı sıra şirket şu anda Bitcoin (BTC), Algorand (ALGO), Polkadot (DOT), Dash, Tron (TRX) ve Zilliqa’ya (ZIL) odaklanan altı adet tek varlıklı tröst sunuyor.

McClurg, Valkyrie’nin üzerinde çalıştığı çok daha fazla ETF’lere ve Tröst’ün olduğunu, ancak ayrıntıları paylaşmayı reddettiğini söyledi. Şirket ayrıca SEC’in henüz onaylamadığı spot Bitcoin ETF’yi başlatmak isteyen ihraççılardan biri.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : blockworks


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.