Coin Bureau: Bu Metaverse Coin’in Geleceği Parlak!

Yakından takip edilen analist ve popüler Coin Bureau kanalının sunucusu, bir metaverse coin’in sektördeki çoğu kripto varlığından daha fazla potansiyele sahip olduğunu söyledi.

Guy olarak bilinen takma adlı analist, yeni bir video güncellemesinde, 2.07 milyon takipçisine, fiyat hareketinin aylardır bunaltıcı görünmesine rağmen sanal dünya The Sandbox‘ın sağlam temelleri olduğunu açıkladı.

“SAND token’ı söylentilere bakılırsa ralli yapıyor çünkü teknoloji devleri bu haftanın başlarında metaverse standartlarını görmek için bir araya geldi. Şimdi bunun kripto için yükselişten ziyade düşüş beklentisi oluşturduğunu söyleyebilirim, ancak görünüşe göre SAND yatırımcıları aynı fikirde değil. SAND kalesinin (uzun vadede) yıkılmış olması çok kötü, bu ifadeyle SAND’ın fiyatını kastediyorum.

SAND’ın diğer metaverse coin’lerinin çoğundan farklı olarak bazı gerçek temellere sahip olması iyi bir şey.” 

Geçen hafta, çeşitli teknoloji devleri ve çok uluslu şirketler listesi, açık metaverse için küresel birlikte çalışabilirlik standartları oluşturmayı amaçlayan bir “Metaverse Standartları Forumu”nun oluşturulduğunu duyurdu. Dahil olan bazı şirketler arasında Huawei, Meta ve Microsoft yer alıyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Sandbox ayrıca geçen hafta medya devi TIME ile New York’taki Times Meydanı’nı sanal dünyasında yeniden yaratmayı amaçlayan bir ortaklık duyurdu.

[irp posts=”58223″ name=”TIME Ortaklığı Sonrası Bu Metaverse Coin’in Fiyatı Fırladı!”]

TIME CEO’su Keith Grossman konuyla ilgili şunları söyledi:

“Amacımız metaverse’in kalbi olarak hizmet edecek bir yer yaratmak. TIMEPieces’i Eylül 2021’de piyasaya sürdüğümüzden beri, TIME’ın olağanüstü 100 yıllık mirasından ve kullanılabilirliğinden yararlanan bir Web3 topluluğu geliştirmeye odaklandık.”

Sandbox (SAND), son yedi gün içinde kripto pazarlarının çoğundan daha iyi performans gösterdi. SAND bir haftada %38 artış yaşadı.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.