Ekim 7, 2022

Coin Bureau Açıkladı: Bu İki Altcoin’i Yakından İzleyin!

Popüler kripto analiz kanalı Coin Bureau’nun sunucusu Guy, bir sonraki boğa piyasası başladığında yakından takip edilmesi gerektiğini düşündüğü iki altcoin‘in ismini paylaştı. İşte analistin radarındaki altcoin’ler.

Guy takma isimli sunucu ve analist, kripto dünyasının tanınan isimlerinden Benjamin Cowen ile bir sohbet gerçekleştirdi. Sohbette, Ethereum rakibi altcoin’ler Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO) hakkında övgü dolu sözler kullanan iki analist, her iki blockchain’in arkasındaki ekibin ‘harika’ olduğunu dile getirdi.

“Uzun vadeli eğilim açısından ki özellikle kurumsal yatırımcılar açısından, Cardano’nun eksikleri olduğunu düşünüyorum. Yine de bir yatırımcı tercihini gerçekleştirmeden önce Ethereum ve Cardano arasında bir karar vermek isteyebilir çünkü her iki blockchain de yakın zamanda önemli bir güncelleme yaptı ve başarılı oldular.

Bence bu durum, projenin arkasındaki ekibin kalitesini ve potansiyelini gösteren önemli bir detay. Yatırımcılar da bu detayı dikkatle analiz edecek ve tercihini buna göre yapacaktır. Cardano şu ana kadar geride kalsa da uzun vadeli eğilimde önemli bir şansları olduğunu düşünüyorum.”

Cardano, algorand altcoin

Cardano blockchain’in yerel token’ı ADA, haber hazırlanırken 0,43 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 8. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0.72 düştüş kaydetti.

Guy ayrıca Algorand‘ın Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ile olan bağlantılarının proje için olasılıklar açabileceğini düşünüyor. Algorand’ın kurucusu Silvio Micali, MIT’de bilgisayar bilimi ve kriptografi profesörü olarak görev alıyor.

“Algorand ekibi sadece çok yetenekli değil, aynı zamanda gerçekten iyi bağlantılara sahip gibi görünüyor, çünkü anladığım kadarıyla MIT, bu yaklaşan dijital dolar, bu CBDC [merkez bankası dijital para birimi] üzerinde Federal Rezerv ile işbirliği yapan kurumlar arasında. Ve bence bu, Algorand hakkında pek çok potansiyel soru açıyor çünkü Algorand’ın bir ABD CBDC’sinin sonunda devam etmesi için blok zinciri olabileceğine dair birçok spekülasyonlar ortada dolaşıyor.”

Algorand blockchain’in yerel token’ı ALGO, haber hazırlanırken 0.3573 dolardan işlem görüyor, son 24 saatte %1’lik düşüş kaydetti.

Koinfinans.com olarak önce bildirdiğimiz üzere, Şubat ayında ABD Federal Rezervi ve MIT’deki araştırmacıların Project Hamilton adlı bir merkez bankası dijital para birimi (CBDC) girişimi üzerinde işbirliği yaptıkları haberi basında da yer almıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.c

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.