Chris Burniske’ye Göre, Bitcoin ve Ethereum’un En Hızlı Toplanan Varlıklar Olması Bekleniyor

0
355

12 Mart’ta sadece 24 saatte Bitcoin yüzde 38 oranında çöktüğü için, zarar edenlerin sayısı bariz nedenlerle arttı. Ethereum için işler daha da kötüydü. En büyük altcoin bugüne kadarki en kötü yüzüyle karşı karşıya kaldı.

Bununla birlikte, Yer Tutucu ortak Chris Burniske, hem BTC hem de ETH’nin en hızlı geri kazanılan varlıklardan biri olabileceğine inanıyor.

Bitcoin, 12 Mart’ta olası tüm destekleri yok eden muazzam bir kırmızı mumla 3,800 Dolar seviyesine kadar geriledi. Bunu 5.000 Dolar’ın üzerine çıkarak hızlı bir toparlanma izledi. Ancak, kripto para birimi hala 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde kapanmakta yetersiz kaldı. Aslında 5.500 Dolar’lık destek direnişe geçti.

Olumlu bir kayda göre, BTC Ağustos 2015’te 200 haftalık MA’sının altında kapandı ve bunu büyük bir boğa piyasası izledi. Nihai tabanın göstergesi olmasa da, BTC’nin iyileştiği ve altı uzun hafta boyunca bu ortalamanın üzerine çıkmaya çalıştıktan sonra yeni bir boğa koşusu başlattığı bir tarih var.

Yine de, Burniske, koronavirüs pandemisi yavaşlamazsa ve küresel pazarları sarsmaya devam ederse BTC’nin düşebileceğini ihtimalini gözardı etmiyor. Bir sonraki hedefi, Aralık 2018’de en düşük seviyeye ulaşan 3.100 Dolar seviyesidir. BTC, o zamanlar 200 haftalık MA’nın üzerine çıkmadı.

Yukarıda belirtildiği gibi, Burniske Bitcoin ve Ethereum’un en hızlı geri kazanılan varlıklardan biri olmasını beklemektedir. Bu, varlıkların piyasa değeri altın veya S&P 500 ile karşılaştırıldığında küçük olduğu için aslında oldukça mantıklı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın