Cardano Mithril Güncellemesi Nedir? ADA, Beklediği Katalizörü Bulmuş Olabilir!

Önde gelen blok zinciri Cardano, Mithril ana ağının beta lansmanının tamamlanmasıyla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Bu önemli aşama, blok zincirinin sağlam, güvenli ve ölçeklenebilir bir ekosistem yaratma hedefi için önemli bir “işlevsellik” kazandıracak.

Ana ağın beta lansmanı ilerledikçe, Mithril ekibi ağın performansını dikkatle izleme konusundaki kararlılığını paylaştı. Ekibin toplulukla kurduğu sürekli ve etkili iletişim, olası sorunları derhal tespit etmek ve ele almak, sorunsuz ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için önemlidir. Cardano’nun haftalık raporu, piyasaya sürülen ana ağın artık sürekli olarak yeni sertifikalar ve anlık görüntüler ürettiğini vurguladı.

Ayrıca, Mithril ekibi kısa süre içinde yeni bir dağıtım yayınlamaya hazırlanıyor. Bu dağıtımın, lansmanla atılan başarılı temel üzerine inşa edilerek Mithril protokolüne daha fazla iyileştirme ve optimizasyon getirmesi bekleniyor. Cardano node’unu titizlikle 8.1.2 sürümüne yükselten ekibin sağlıklı bir ağ sürdürme konusundaki kararlılığı açıkça görülüyor.

Mithril protokolünü; sağlamlığını ve ölçeklenebilirliğini sağlamak için titiz testler ve kıyaslama yapılması gibi önemli detaylara da sahip. Ekip, toplayıcının çeşitli ayarlar altındaki performansını değerlendirmede hayati öneme sahip olacak bir araç olan stres testi aracı da geliştiriyor. Bu, yetenekleri ve potansiyel iyileştirme alanları hakkında değerli bilgiler sağlayacak kritik bir araç olacak.

Cardano Mithril Güncellemesi Nedir?

Mithril özünde, Cardano ağ düğümlerinin blokların meşruiyetini doğrulama yönteminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış çığır açan stake tabanlı bir protokol sunmaktadır. Bu yenilik, tüm blok zinciri geçmişini indirme ihtiyacını ortadan kaldırarak blok doğrulama sürecini önemli ölçüde hızlandırır.

Mithril ayrıca ağ düğümlerini merkezi olmayan karar alma süreçlerine katılmaları için güçlendirerek, kendi paylarına göre protokol ayarları ve güncellemeleri konusunda oylamaya katılmalarını sağlar. Bu demokratik yaklaşım, ağın yönetişimini geliştirerek işlemleri daha güvenli ve yönetişimi daha demokratik hale getirir.

Gelecek öngörülemez olsa da, Mithril’in eklenmesi Cardano’nun ADA’sını sürekli gelişim ve yenilik için konumlandırıyor. Cardano’yu bekleyen ilgi çekici olasılıklar, Cardano’nun kripto para dünyasında parlama potansiyelinin bir kanıtıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.