Şubat 8, 2024

Binance Tarafından Listelenecek Olan Pixels Coin Nedir?


Pixels Coin, blok zinciri teknolojisi temelinde geliştirilmiş, oyuncuların dijital koleksiyonlarını entegre ederek kendi oyun dünyalarını yaratabildikleri yenilikçi bir Web3 oyunudur. Her bir piksel, oyuncuların hayal gücüyle sınırsız potansiyele sahip olabilir ve inşa ettikleri yapılar, blok zinciri üzerinden gerçek ödüller kazanmalarını sağlar. Bu oyun, Ronin Blockchain üzerinde çalışmakta olup, Polygon’dan Ronin’e başarılı bir şekilde taşınmıştır, bu da Ronin’in yeteneklerinin güçlü bir kanıtıdır. Oyuncular, Ethereum cüzdanı yerine Ronin cüzdanları aracılığıyla oyunun keyfini çıkarır.

Pixels, 170 binden fazla benzersiz aktif kullanıcıya sahip olup, bu sayede en büyük Blockchain oyunları arasında üçüncü sırada yer alır. Oyuncular, sahip oldukları her şeyin gerçek mülkiyetine sahip oldukları ve bu mülkiyetlerin blok zinciri destekli ödüller kazandırabileceği bir dünya inşa ederler.

Oyun, sürdürülebilir bir token ekonomisi geliştirme amacı güder ve $PIXEL ve $BERRY olmak üzere çift jetonlu bir sistem üzerine kuruludur. Geliştiriciler, oyunun ekonomisini daha sürdürülebilir hale getirmek için $BERRY’nin yüksek enflasyon oranını düşürmeyi ve $PIXEL’e odaklanmayı seçmişlerdir. Bu değişiklikle, $BERRY sahipleri, sahip oldukları miktarla orantılı olarak $PIXEL ile ödüllendirileceklerdir.

Bu yeni yaklaşım, oyunun ekonomisini düzenlemeyi, oyuncu deneyimini iyileştirmeyi ve aynı zamanda düzenleyici endişeleri ele almayı amaçlamaktadır. $BERRY’nin, zincir dışı bir para birimiyle değiştirilmesi planlanmaktadır ve bu değişiklik, satış baskısını azaltmayı ve temel oyun döngülerine oyuncu katılımını teşvik etmeyi hedefler.

Son olarak, Pixels, topluluk odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve bu yeni dönemde oyunculara daha iyi oyun deneyimleri ve daha esnek bir dijital para birimi altyapısı sunmayı vaat etmektedir. Oyunun sürdürülebilirliği ve toplulukla birlikte inşa edilmesi, onun uzun vadeli başarısının temelini oluşturmaktadır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?