Nisan 21, 2022

Bu Altcoin’in Metaverse Hamlesi Fiyatı Uçurabilir

ApeCoin (APE) fiyatı 18 Nisan’da tetiklenen devasa ralli sonrası biraz daha sakinleşti. bu hamle ile birlikte, boğaların mevcut tavandan, yeni bir zirveye doğru hareket yapmaları için zaman olacak.

ApeCoin için en iyi senaryo, 20 Nisan’dan bu yana ortalıkta dolaşan söylentilerin gerçek olmasıdır. Kripto topluluğunun Twitter’daki konuşmaları, ApeCoin token sahiplerinin, Yugalabs tarafından başlatılan bir metaverse‘te arazi satın alabilmesine ilişkin iddiaların gerçeğe dönmesidir.

ApeCoin Yeni Bir Harekete Hazırlanıyor

APE fiyatı, en yüksek seviyesinden %45 değer kaybettikten sonra 9.52 dolarlık seviyede bir salınım gerçekleştirdi. Yaşanan bu salınım ile alt sınır belirlendi ve 15.53 dolarda da bir yerel zirve ile %62’lik ralli kaydetti. Kurulan bu aralık, APE için belirleyici seviyeleri gösterdi.

apecoin (ape)

18 Nisan tarihinde ise APE fiyatı bir yükselişi tetikledi %62’ye kadar kazanç kaydederek, 17.46 dolara kadar yükseldi. 17.53 dolarlık seviyenin de üzerine dokunuş yapan APE, yatırımcılarını memnun etti. Elbette fiyatın bir zirve yaşadığı sırada, büyük bir yatırımcı kitlesi kâr almak için token’larını sattı.

Kar satışları sırasında fiyat %16 değer kaybetti ve 13.59 dolarda yer alan destek seviyesine kadar düşecek gibi görünüyor. Eğer alıcıların gücü yeniden toparlanırsa, boğaların da ilgileneceği tahmin ediliyor.

Bu nedenle, burada oluşacak bir formasyon ile ApeCoin fiyatı önceki zirvesine doğru yeniden hareketlenebilir ve 20 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkmak için güç toplayabilir. Trend tabanlı Fibonacci uzantısına bakılacak olursa fiyat hedefi 22.05 dolarda yer alıyor. Eğer bu hamle 13.59 dolarlık destek seviyesinden gerçekleşirse toplamda yine %61’lik yükselişi temsil edecek.

apecoin

Öte yandan, eğer Bitcoin fiyatı düşmeye devam ederse, ApeCoin fiyatının uygun bir şansı var. Böyle bir durumda, APE’nin düşük kaydırması ve% 50 retracement seviyesini 12.53 dolara kadar kaydırması muhtemeldir.

Yaşanacak olan bu gelişme ile altcoini biriktirenler yeni bir şans elde edecektir. Buna karşın 12.53 dolarlık seviyede de başarısız olunursa fiyat 9.52 dolara kadar düşebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : fxstreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.