Bu 8 Altcoin için Bugüne Dikkat! İşte Yaşanacaklar

26 Temmuz 2022 tarihinde kripto dünyasında belirli kitleye sahip sekiz altcoin için önemli etkinlikler gerçekleştirilecek.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, listenin içinde en dikkat çeken altcoin‘lerden birisi de ülkemizde de popüler olan Pitbull (PIT) var.

altcoin kripto para

8 Altcoin için yaşanacaklar

  • Pitbull (PIT), bugün AAX tarafından listelenecek. Listelemenin PIT/USDT çiftiyle yapılacağı açıklanırken, TSI 12:00’da başlatılmış olacak.
  • Livepeer (LPT) ise bir “topluluk çağrısı” başlatacağını duyurdu. Etkinlikte topluluk üyeleriyle birtakım sohbetler ve geleceğe ilişkin planlar tartışılacak. etkinlik TSI 19.00’da gerçekleştirilecek.
  • Optimus OPT (OPT) ise LBank tarafından listelenecek diğer bir altcoin. Koinfinans.com olarak daha önce aktardığımız üzere LBank dün birtakım listelemeleri duyurmuştu. Listeleme OPT/USDT çiftiyle yapılacak ve TSI 13:00’da gerçekleştirilecek.
  • Toobcoin (TOOB) de AAX tarafından listelenecek bir diğer altcoin. Listeleme TSI 12.00’da tamamlanacak ve TOOB/USDT çiftiyle gerçekleştirilecek.
  • Zenlink Network (ZLK) ise Aster Network ile entegrasyonunu yayına alacağını açıkladı.
  • Everscale (EVER) de toplulukla bir toplantı gerçekleştirilecek. Etkinlik TSI 15:00’da yayınlanacak.
  • SW DAO (SWD) ise dApp’teki değişlikleri yayınlayacak. Projenin gidişatına ilişkin önemli bilgilerin de yer alacağı metni yatırımcılar ve ilgilileler takip edeiblir.
  • Kommunitas (KOM) da Esports 3.0 hızlandırıcı programı kapsamında GEMS için IKO’ya ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.