Bu 3 Altcoin’e Dikkat: Tehlikeli Düşüşler Gelebilir!

  • Altcoin’ler konusundaki doğru tahminleriyle tanınan popüler bir kripto stratejisti, üç popüler altcoin’in tehlikeli geri çekilmeler yaşayabileceği konusunda uyardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, altcoin Sherpa takma adı ile bilinen analist, 181.900 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) 25 dolarlık düşük aralığını tekrar ziyaret etmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

“Bence bu 25 dolardaki en düşük seviyelerine doğru bir koşu geliyor. Bunu bir birikim aralığı olarak görürsek (kişisel olarak şüpheliyim), bu diplere tekrar dokunacağız. Ve sadece düşüş eğiliminde olduğunu düşünürsek, o zaman bu dipler (hatta daha da aşağılar) da geliyor. Yani evet, ne olursa olsun daha düşecek.”

Solana nedir

Yazım sırasında, SOL 31,72 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın hedefine uygun bir hareket, Ethereum (ETH) rakibi için yaklaşık yüzde 20’lik bir aşağı yönlü riski temsil ediyor.

Avalanche (AVAX).

Analistin değerlendirdiği altcoin’lerden bir diğeri ise akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) oldu. Altcoin Sherpa’ya göre AVAX, büyük olasılıkla 14 dolar civarındaki ayı piyasasının en düşük seviyelerini tekrar ziyaret edecek.

“Bu alan ister dip olsun, isterse fiyat önemli ölçüde düşmeye devam etsin, daha düşük satın alma şansınız olacak. Lütfen sabırlı olun.”

Yazma sırasında, AVAX gün içinde yatay hareket ediyor ve 19,33 dolar seviyesinde el değiştiriyor.

Cosmos (ATOM)

Kripto stratejisti son olarak, ölçeklendirme ve birbirleriyle iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos’un (ATOM) fiyat hareketini de izliyor. Altcoin Sherpa, ATOM’un 8 dolar civarında düzeltme yaşayacağını ve bullish bir higher low kurulumu sergileyeceğini tahmin ediyor.

Yazma sırasında ATOM, son 24 saatte yaklaşık yüzde 3’lük bir artışla 11,72 dolar seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.