Bu 2 Meme Coin’de Yakımlar Hız Kesmeden Devam Ediyor!

0
Bu 2 Meme Coin'de Yakımlar Hız Kesmeden Devam Ediyor!
  • Dünyanın en popüler kripto para birimlerinden olan Shiba Inu’nun (SHIB) topluluğu, SHIB coin yakımları konusunda geri adım atmıyor.

Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarını takip edebileceği bir izleme platformu olan olan @shibburn tarafından paylaşılan verilere göre; son 24 saatte 83.33 milyondan fazla ve son 7 günde ise 1,26 milyar Shiba Inu (SHIB) kalıcı olarak dolaşımdan çıkarıldı. Topluluk liderliğindeki yakım projelerinden biri tarafından da 801 Bone ShibaSwap (BONE) yakıldı.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Shib token yakım izleme platformundan elde edilen veriler, geçtiğimiz hafta 95 ayrı işlemle 1.26 milyar (1.269.177.837) Shiba Inu token’ının yakıldığını gösteriyor.

SHIB yakmaya adanmış topluluklardan biri olan 1CENT Token da Shiba Inu ekosisteminin yönetim token’ı olan 801 Bone’u da dolaşımdan sonsuza kadar çıkardı.

Önde gelen SHIB yakıcıları arasında bulunan 1Cent Token, bir hafta içinde en çok köpek temalı kripto para birimini yakarken, Travis Johnson’ın SHIB Süper Mağazası ikinci büyük Shiba Inu yakım topluluğuydu.

1CENT haftalık yakım etkinliği:

Büyük bir SHIB token burner projesi olan 1CENT iki ayrı işlemde ölü bir cüzdana 184,49 milyon SHIB ve 801 BONE gönderdiğinden, son 7 gün içinde en önemli yakımları gerçekleştirdi.

Haftalık Yakma Etkinliğini 14 Haziran (Salı) tarihinde düzenledi ve bunun sonucunda 1Cent, oldukça büyük bir işlemde toplam 184.495,831 (184.49 milyon) SHIB token’ı dolaşımdan kaldırdı. Aynı zamanda proje, dikkat çekici başka bir işlem daha gerçekleştirdi ve toplam 801 Bone’u yok etti.

1Cent, yalnızca SHIB’yi değil, aynı zamanda BONE’u da yakan tek proje oldu. Şimdiye kadar proje 43.560 BONE’u kalıcı olarak dolaşımdan kaldırdı.

Travis Johnson’ın Süper Mağazası haftalık yakım etkinliği:

Pazar günü, Travis Johnson’ın SHIB Super Store’u resmi Twitter’dan yaptığı bir açıklamada; bireysel projenin ve SHIB Burn Portal’ın yardımıyla önemli bir işlemde 572 dolar değerinde 70.276.169 (70.27M) SHIB token’ını imha ettiğini bildirdi.

Yakımın ardından şirket ayrıca topluluk ile ekran görüntüleri ve “Yakım Kanıtı” olarak bir işlem bağlantısı paylaştı.

Son 24 Saatlik yakım

Shibburn.com raporlarına göre, haftalık yakımların yanı sıra, son 24 saat içinde 9 ayrı işlemle toplam 83.335.225 (83.33M) SHIB token yok edildi.

Travis Johnson’ın SHIB Süper Mağazası, 70.27 milyon Shiba Inu token’ı içeren bugünün en büyük ve tek seferde gerçekleşen yakım işlemini gerçekleştirdi.

Balinalar hareket halinde

WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu şu anda USDC’den sonra ilk 100 Ethereum balinası için en büyük tutulan kripto varlığı iken, Ethereum (ETH) bir numaralı yeri koruyor. Blockchain veri izleyicisi tarafından sağlanan verilere göre, en büyük 100 ETH balinası şu anda 423.180.380 dolar değerinde Shiba Inu’ya elinde tutuyor. Bu da bu devasa cüzdanların varlıklarının yüzde 15.55’ini oluşturuyor.

WhaleStats verilerine göre, Shiba Inu holder’larının sayısı son aylarda muazzam bir büyüme kaydetti ve yazım sırasındaki seviyesi olan 1.184.559’a ulaştı.

Shiba Inu, kripto piyasasındaki son düşüşlerin ortasında 18 Haziran’da 0,0000071 dolara düşmüştü. Yazım sırasında ise SHIB token yaklaşık yüzde 4’lük bir artışla 0.00000815 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın