Bu 2 Altcoin’i Takip Edin: Coinbase’de Listelenebilir

  • En büyük ABD merkezli kripto para birimi borsası olan Coinbase, haftaya ticaret listesine katılacak altcoin’ler listesine iki yeni dijital varlık koyarak başladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, en büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Coinbase, Nisan ayının ortalarında yaptığı bir Twitter paylaşımında, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü 50 dijital varlığı (Ethereum ağına dayalı olan 45 farklı ERC-20 token ve Solana ağı üzerine kurulmuş olan 6 SPL token) bir listesini paylaşmıştı.

Coinbase listeleme yol haritası, şu anda borsanın desteklenen varlıklar dizisi için düşünülmekte olan kripto projelerinden oluşuyor. Bu listeyi her geçen gün güncelleyen borsa, listelenmesi beklenen altcoin’lerde pozitif fiyat hareketlerinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Celer Network (CELR)

Yakın tarihli bir duyuruda Coinbase, zincir dışı işlemleri güvenli bir şekilde sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme platformu olan Celer Network’ün (CELR) eklenmesiyle yol haritasını güncellediğini söyledi.

Celer Network, geliştiriciler için çeşitli araçların yanı sıra tek tıklamalı bir kullanıcı arayüzü deneyimi sunan bir “çok blok zincirli işletim sistemi” olmayı hedefliyor.

Platformun yerel hizmet token’ı olan CELR, ağın fikir birliği mekanizmasını kolaylaştırmak ve ücret ödemek için stake yapmak için kullanılabilir.

Geçtiğimiz hafta inişli çıkışlı dalgalı bir fiyat hareketi yaşayan Celer Network, duyurunun ardından yüzde 11’in üzerinde arttı. Altcoin yazım sırasında ise piyasa düşüşünü takiben yüzde 8’lik bir düşüşle işlem görüyor.

Stargate Finance (STG)

Coinbase listeleme yol haritasına ayrıca, köprüsü farklı zincirler arasında yerel varlıkların transferini sağlayan bir merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Stargate Finance (STG) eklendi. Stargate Finance, wrapped token gönderme ihtiyacını ortadan kaldırarak kripto para birimlerini swap etme sürecini daha basit ve daha verimli hale getirir.

Yerel token STG, Omnichain protokolünde stake yapmak ve ödüller kazanmak için kullanılabilirken, likidite havuzunun zincirler arası token swaplarını kolaylaştırmak ve “anında garantili kesinlik” elde etmek için yeterli sermayeye sahip olmasını sağlar.

Duyurunun ardından yüzde 7’nin üzerinde yükselen Stargate Finance de piyasadaki düşüş trendine yenik düştü ve yazım sırasında yüzde 8’e varan oranlarda düzeltme ile 0,39 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinbase’in listeleme yol haritası, başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.