Mart 31, 2024

Boğa Piyasası İçerisinde Bu 5 Altcoin Roketleyebilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in yarılanması büyük bir boğa koşusunu tetikleyebilir ve tahminler 200.000 dolar’a kadar yükselebileceği iddia ediliyor. Bu büyük piyasa olayının ortasında, bilgili yatırımcılar gizli mücevherleri arıyor. Bitcoin gibi devler manşetlere çıkarken, daha az bilinen bazı altcoinler de katlanarak büyümeye hazırlandığı iddia ediliyor.

BlastUP Ön Satışı 3 Milyon Dolara Ulaştı: Başarılı Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen fırlatma rampası BlastUP, kısa süre önce çıkışıyla kripto dünyasında büyük bir sıçrama yaptı ve birkaç hafta içinde 3 milyon dolar topladı. BlastUP’ın yüksek potansiyelini şimdiden fark eden erken yatırımcıların sayısı katlanarak artış yaşadığı iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir. Yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve katılımcılar için zengin bir ödül sistemi sunabileceği iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlastUP tokenlarının ön satışının beşinci aşaması hali hazırda devam ediyor ve her yeni aşamada tokenların fiyatı artıyor. Mevcut fiyat 0,055 dolar’da kilitlenmişken, borsalar tarafından kabul edilebilir ve ekibi sadık kalırsa yükselebileceği iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, token satışlarına erken erişim, IDO’larda özel ödüller ve stake etme yoluyla ekstra token kazanma fırsatı gibi özel avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca faiz kazanma ve desteklenen projelerden ücretsiz token alma avantajlarından da yararlanabilirler.

BlastUP ilerlerken, Blast topluluğu için küresel bir merkez oluşturmaya ve erken aşamadaki girişimleri desteklemeye kararlıdır. BlastUP, topluluk merkezli yaklaşımı ve inovasyon dürtüsüyle, bu ekosistemdeki tüm katılımcıların yararına hızla ilgi görmektedir. Geleceği belirsizdir.

BlastUP’ın 2026 yılına kadar uzanan yol haritası, yapay zeka odaklı araçların ve Topluluk Pazaryeri’nin tanıtımını vaat ederek ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştiriyor. Platformun temel taşlarından biri olan BlastUP tokenı, kademeli IDO lansmanlarına, stake ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimin kilidini açıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Ondo Fiyat Projeksiyonu: Büyüme Potansiyeli ve Riskler

Ondo’nun fiyatı, mevcut fiyatın 0,92 dolar olduğu düşünüldüğünde, en yakın direnç olan 0,55 dolar’ın üzerine çıkma potansiyeline sahip. Son performansı göz önüne alındığında, 10 günlük ortalama 0,84 dolar ile kısa vadeli büyüme için yer var. Yatırımcılar, momentum devam ederse kar elde etme fırsatları görebilir ve fiyatı 0,66 dolar ‘lık ikinci dirence doğru itebilir.

Diğer taraftan, riskler de söz konusu. Piyasa duyarlılığı değişirse, Ondo’nun fiyatı 0,26 dolar’lık en yakın desteğine düşebilir. Aşağı yönlü baskı yoğunlaşırsa, mevcut konumundan önemli bir düşüşle 0,08 dolar’lık ikinci desteği test edebilir. Uzun vadeli görünüm temkinli olmalı ve 10 günlük ortalamanın altına inmenin uzun süreli bir düşüşe işaret edebileceği ve varlığı elinde tutanlar için dikkatli bir strateji gerektirdiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Jüpiter’in Fiyat Görünümü: Tırmanıyor mu Düşüyor mu?

Jüpiter’in 1,54 $’lık mevcut fiyatı, 10 günlük basit hareketli ortalama olan 1,32 dolar’ın üzerinde olduğunu gösteriyor. Alıcılar ilgilerini sürdürürse, en yakın direnç olan 1,677 dolara meydan okuduğunu ve hatta ikinci direnç olan 1,807 dolara ulaştığını görebiliriz. Yine de, insanlar satmaya başlarsa, en yakın destek olan 0,424 dolar’a veya daha da aşağıya 0,301 dolar’a düşebilir.

İleriye baktığımızda, Jüpiter’in şu anki gücü açık, ancak piyasalar değişebilir. Daha iyi günlere işaret eden 10 günlük ortalamadan daha iyi durumda. Bu yükseliş trendi devam ederse, 0,807 dolar’ı geçebilir. Yine de fiyatlar dalgalanabilir ve 0,424 dolar ya da 0,301 dolar’ın altına inilebilir. Ortalamanın üzerinde tutmak, pozitif havayı devam ettirmek için anahtar olacaktır.

Manta Network Fiyat Analizi ve Tahmini

Manta Network’ün 2,99 dolar olan mevcut fiyatı, 10 günlük hareketli ortalama olan 3,08 dolar’ın hemen altında. Trendin tersine dönmesi ve potansiyel olarak 4,10$ seviyesine doğru ilerlemesi halinde 3,38 dolar’lık en yakın direnç bir hedef olabilir. Ancak mevcut satış tavsiyelerinin farkında olarak, Manta Network’ün üzerinde baskı olduğunu söylemek gerçekçi olacaktır.

Aşağı yönde, Manta zeminini koruyamazsa, 2,03 dolar’lık en yakın desteğe düştüğünü görebiliriz. Daha fazla düşüş, özellikle MACD ve 10 günlük SMA’dan gelen mevcut satış sinyalleri göz önüne alındığında, 1,41 dolar’lık daha düşük desteğe bile yol açabilir. Bununla birlikte, RSI ve Stokastik RSI’dan gelen nötr sinyaller, büyük bir hareketin yakın olmadığını gösteriyor ve herhangi bir trend değişikliği gerçekleşmeden önce kısa vadede istikrar veya yatay ticaretin beklenebileceğini gösteriyor.

Polkadot’un Mevcut Pozisyonu ve Gelecek Beklentileri

Mevcut fiyatı 9,56 dolar olan Polkadot, en yakın direncin 10,26 dolar ile sadece biraz daha yüksek olduğu düşünüldüğünde yükseliş eğilimi potansiyeli gösteriyor. Piyasa duyarlılığı Polkadot’u kısa bir süre içinde ikinci direnç seviyesi olan 11,25 dolar’ı test etmeye itebilir. Mevcut fiyat olan 9,40 dolar’a yakın duran 10 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), piyasa katılımcılarının tereddütte olduğu ancak potansiyel olarak daha güçlü alım momentumuna doğru kayabileceği izlenimini veriyor. Topluluğun ağırlığını tokenın arkasına koymaya devam etmesi koşuluyla, kısa vadeli beklentiler bazı kazançlar görebilir.

Bununla birlikte, Polkadot’a uzun vadeli bakanlar için, daha uzun bir süre boyunca daha az yükseliş görünümü önerebilecek olan 8,22 dolar’daki 100 günlük SMA’yı dikkate almak önemlidir. Eğer 6,91 dolar’daki mevcut destek tutmazsa, fiyatın 5,55$’daki ikinci destek seviyesine indiğini görebiliriz. Bu aşağı yönlü senaryo, yatırımcıların ilgisini kaybetmesi veya piyasa dinamiklerinin Polkadot aleyhine dönmesi halinde ortaya çıkabilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Ondo, Jupiter, Manta Network ve Polkadot gibi diğer yarışmacılar kendi başlarına potansiyel sergilerken, BlastUP yenilikçi Blast ekosistemi içerisinde başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Konsepti ve piyasadaki dalgalanmalara karşı vaat ettiği istikrarla desteklenen ön satış, BlastUP’ı bir sonraki kripto dalgasından ayakta kalabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?