Mart 12, 2024

BlockDAG Anahtar Notu Videosu Çılgınlık Yaratıyor! Ethereum Güncellemesi ve MATIC Çözümleri Arasında Potansiyel Oluşturuyor mu?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Geçtiğimiz yıl, Polygon’un yerel tokenı MATIC, önceki popülerliğini kaybederek kripto fiyat artışını kaçırdı. Bu arada, Ethereum’un Dencun güncellemesi blob adı verilen yeni bir işlem türünü tanıttı. Buna ek olarak, iyimser roll up’lar “suçu kanıtlanana kadar masum” ilkesine göre çalışır ve yalnızca bir işleme itiraz edilmesi halinde dolandırıcılık kanıtı gerektirir.

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG (BDAG) kısa süre önce yayınladığı açılış konuşmasıyla geleceğe yönelik yeni vizyonunu ortaya koydu ve bu açıklama yatırımcı güvenini artırmak için bir katalizör haline geldi. Geleceği belirsiz olan proje 2024 yılı sonuna kadar 600 milyon dolarlık bir değerlemeye ulaşma yönündeki iddialı hedefine doğru bir rota çizdiği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ethereum’un Dencun Yükseltmesiyle Tanışın

Ethereum’un Dencun yükseltmesinin 12 Mart sürümü, blob olarak bilinen ve standart bir işleme önemli, sabit boyutlu veri parçaları ekleyen (bir motosikletteki yan arabaları düşünün) yeni bir işlem türü sağlayacaktır. Blob taşıyan işlemler, çağrı verilerinin veya işlem meta verilerini kaydetmek için kalıcı olarak kullanılan RAM’in aksine, zincir dışında depolanan blob verilerine yalnızca bir referans karması içerir ve yaklaşık üç hafta sonra erişilemez hale gelir.

Başka bir deyişle, büyük veri paketlerini ana ağı tıkamadan alıcılara göndererek bloblar işlem maliyetlerini düşürecek ve verimliliği artıracaktır.

Polygon Labs ile Alternatifleri Keşfetmek

Polygon (MATIC) Zk ölçeklendirme çözümlerinde liderdir. Ethereum yan zincirinin arkasındaki beyin olan Polygon Labs, ZK ölçeklendirmesine alternatif arayışına öncülük ediyor. ZK’nın benimsenmesi beklentisi, Polygon ve son birkaç işlem ayında çok fazla satış baskısı altında olan yerel tokenı MATIC için çok büyük.

Şu anda beta aşamasında olan zkEVM’leri, kurnaz işbirlikleri sayesinde ilgi görüyor. MATIC, Polygon’un zkEVM çözümlerini entegre eden diğer platformlardan finansal olarak kazanç elde etmeye devam ediyor.

reklam

KeyNote Hype’ın Yayınlanması BlockDAG Coin’in Momentumunu Artırıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG’ın bir hedefi var. BDAG yol haritası ve açıklık ve stratejik planlamaya olan bağlılığı açılış konuşmasında açıkladığı iddia ediliyor. BlockDAG’ın ağını kripto para alanında istikrar ve kârlılığın bir temsili olarak konumlandırmaya olan kararlı bağlılığı, konuşmadan çıkarılan önemli bir sonuçtur. BlockDAG’in ilk gün 1 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir rakam toplayan açılış ön satışının başarısı da belgede vurgulanıyor. Kesin değildir, proje yenidir ve geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Ön satışının 2. sona yaklaşırken, BDAG coinleri 0,015 dolardan fiyatlandırılıyor ve erken yatırımcıların potansiyel olarak yatırımlarından %50 getiri elde etmeleri için cazip bir fırsat sunduğu iddia ediliyor kesin değildir. Riskli bir projedir dikkatli olunmalıdır.

Ekibin önümüzdeki altı ay içinde ana ağı devreye sokma taahhüdü, bağlılıklarını gösteriyor ve gelecek için net bir rota sunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sonuç

Ethereum’un Dencun yükseltmesi ve Polygon’un Zk ölçeklendirme çözümlerindeki ilerlemeleri blok zinciri teknolojisinde önemli adımlara işaret ederken, BlockDAG geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor. İlgi çekici açılış videosu ve BDAG, şeffaflık ve stratejik planlamaya olan bağlılığını vurgulamakta olduğu iddia ediliyor.

Ön satış: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?