“Blockchain Güven Merkezi Olacak”

0

Dünya Ekonomi Formu (WEF) Blockchain başkanı Sheila Warren, Blockchain ve Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Açıklamayı 31 Mayıs da cointelegraf’a yaptı.

Blockchain Güven Sorununu Çözecek

Warren dünya da artmakta olan güven sorununun çözümü blockchain olacaktır dedi. Warren özellikle kamuda meydana gelen sorunun cok daha önemli olduğunu söyledi. Çünkü kamudaki güven sorunu daha büyük etkilere yol açabilir. Warren eğer doğru kullanılabilir ise blockchain aşınan güveni tamamen yerine getirecektir dedi. Ayrıca Warren şöyle ekledi:

Bu teknoloji sayesinde üçüncü taraflar, olayın içine girip neler olup bittiğini denetlemelerini sağlayacak bilgilere erişim sağlayabilir. Bu durumun kurumlara olan güveni yeniden sağlayacağına inanıyorum

Bitcoin ve blockchain ilişkisi

Dünya Ekonomi Formu Blockchain ve dağıtık teknolojiler başkanı Sheila Warren’ Bitcon hakkında da ilginç şeyler söyledi. Warren uzun bir süre Bitcoin ve Blockchain arasındaki ilişkiyi anlamadığını ve ikisinin arasında bir bağlantı olduğunu bilmediğini söyledi. Yatırım ile alakalı sorulan soruya ise bir miktar Bitcoinin olduğunu söyledi.

Warren ayrıca Dördüncü Sanayi Devrimi Kuruluna da değindi. Warren gelişen ve hayatımıza giren blockchain, drone, nesnelerin interneti, yapay zeka, otonom araçlar gibi teknolojilerin denetlenmesinin cok iyi düzenlenmesi gerektiğini söyledi.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın